• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dnipro - Zielona Góra (Vinnytsia - Poznań)

Odjezdy: 18 Dub, 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 23 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub
12:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
14:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:40 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:30 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
16:50 Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
17:15 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
17:30 Ostrog ÚŘAD REGISTRACE, ul. Nezávislost, 81
18:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:40 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
22:15 Dorohusk celnice (PL-UA)
00:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:40 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:00 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(40x40x80)-free, every next from 10EUR
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Vinnytsia - Zielona Gora

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací