DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dnipro - Zielona Góra (Vinnytsia - Poznań)

Grechanyuk Viktor
Odjezdy: 3 Dub, 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub
  1. 12:35Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  2. 13:00Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  3. 14:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  4. 15:40Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  5. 16:30Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
  6. 16:50Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
  7. 17:15Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
  8. 17:30Ostrog ÚŘAD REGISTRACE, ul. Nezávislost, 81
  9. 18:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 19:40Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  11. 22:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  12. 22:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  13. 00:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  14. 03:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  15. 06:00Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  16. 08:40Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 11:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  • Dopravce: Grechanyuk Viktor
  • Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
  • Zavazadla: 1 bag up to 30kg(40x40x80)-free, every next from 10EUR
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací