• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Dnipro - Zielona Góra (Vinnytsia - Poznań)

Grechanyuk Viktor
Wyjazdy: 23 Lut, 24 Lut, 25 Lut, 26 Lut, 27 Lut, 28 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 2 Mar, 3 Mar
  1. 12:35Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  2. 13:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  3. 14:50Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  4. 15:40Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  5. 16:30Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
  6. 16:50Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
  7. 17:15Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
  8. 17:30Ostrog BIURO REJESTRACYJNE, ul. Niepodległość, 81
  9. 18:20Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 19:40Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  11. 22:00Yagodyn cło (UA-PL)
  12. 22:15Dorohusk cło (PL-UA)
  13. 00:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  14. 03:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  15. 06:00Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  16. 08:40Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 11:00Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
  • Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(40x40x80) - bezpłatnie, każdy następny od 10EUR
  • Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation