Według czasu
Według ceny

Kurs Dnipro - Zielona Góra (Vinnytsia - Poznań)

Wyjazdy: 29 Kwi, 1 Maj, 2 Maj, 3 Maj, 4 Maj, 5 Maj, 6 Maj, 8 Maj, 9 Maj, 10 Maj
12:35 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
14:50 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
15:40 Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:30 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
16:50 Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
17:15 Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
17:30 Ostrog BIURO REJESTRACYJNE, ul. Niepodległość, 81
18:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
19:40 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
22:00 Yagodyn cło (UA-PL)
22:15 Dorohusk cło (PL-UA)
00:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
03:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:00 Lodz Dworzec Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:40 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
11:00 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 szt.do 30kg(40x40x80) - bezpłatnie, każdy następny od 10EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę
Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Zielona Gora

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information