Według czasu
Według ceny

Kurs Dnipro - Zielona Góra (Vinnytsia - Poznań)

Wyjazdy: 14 Gru, 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru
12:35 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
14:50 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
15:40 Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:30 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
16:50 Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
17:15 Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
17:30 Ostrog BIURO REJESTRACYJNE, ul. Niepodległość, 81
18:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
19:40 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
22:00 Yagodyn cło (UA-PL)
22:15 Dorohusk cło (PL-UA)
00:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
03:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:00 Lodz Dworzec Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:40 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
11:00 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 szt.do 30kg(40x40x80) - bezpłatnie, każdy następny od 10EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę
Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Zielona Gora

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation