Podle času
Podle ceny

Linka Lublin - Lviv (13:40)(from 01.04)

Odjezdy: 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července
13:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
15:55 Tomaszow Lubelski Aut. Nádr., ul. Zamojska 9
17:00 Hrebenne celnice (PL-UA)
18:35 Rava Ruska celnice (UA-PL)
19:30 Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
20:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
Dopravce: Lvivske ATP 14630
Zavazadla: 1ks.do 35kg(190sm)-zdarma, každý další 50-100UAH
Doplňující informace: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Invalida
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Lublin - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací