Podle času
Podle ceny

Linka Lublin - Lviv (13:40)(from 01.04)

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
13:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
15:55 Tomaszow Lubelski Aut. Nádr., ul. Zamojska 9
17:00 Hrebenne celnice (PL-UA)
18:35 Rava Ruska celnice (UA-PL)
19:30 Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
20:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
Dopravce: Lvivske ATP 14630
Zavazadla: 1ks.do 35kg(190sm)-zdarma, každý další 50-100UAH
Doplňující informace: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Invalida
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Lublin - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací