• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Nadvirna - Plzen

Vital euro trans
Odjezdy: 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře
  1. 08:00Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  2. 09:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  3. 09:40Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  4. 10:20Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
  5. 11:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  6. 11:45Drohobych Aut. Nádr.
  7. 12:30Sambir Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
  8. 14:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  9. 15:00Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 17:15Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 17:20Korczowa celnice (PL-UA)
  12. 23:25Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 00:50Chalupki CLO
  14. 00:55Bohumín celnice (CZ-PL)
  15. 02:40Olomouc Sladkovského 142/37
  16. 03:50Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  17. 07:25Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  18. 09:20Plzeň Aut. Nádr., ul.Husova 90
  • Dopravce: Vital euro trans
  • Doplňující informace: Passengers who travel to the Czech Republic must have a Czech visa, passengers who travel to Poland must have a Polish or Czech visa.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30 kg (60x40x20)+příruční zavazadla 5kg(60x40x20)- zdarma,každá další až do 15 kg-5 EUR
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 55 let
    10% Skupina 10 a více osob
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací