Podle času
Podle ceny

Linka Nadvirna - Plzen

Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
08:00 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
09:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
09:40 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
10:20 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
11:00 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
11:45 Drohobych Vlak. Nádr., Zluki 1a
12:30 Sambir Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
17:15 Krakovets celnice (UA-PL)
17:20 Korczowa celnice (PL-UA)
18:50 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
21:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:25 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
00:50 Chalupki CLO
00:55 Bohumín CLO
02:40 Olomouc Sladkovského 142/37
03:50 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
07:25 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:20 Plzeň CAN, ul.Husova 90
Dopravce: Vital euro trans
Zavazadla: 1 sáček až 30 kg (60x40x20)+příruční zavazadla 5kg(60x40x20)- zdarma,každá další až do 15 kg-5 EUR
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Nadvirna - Plzeň

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací