За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Надворная - Пльзень

Виїзди: 11 Гру, 12 Гру, 13 Гру, 14 Гру, 15 Гру, 16 Гру, 17 Гру, 18 Гру, 19 Гру, 20 Гру
08:00 Надвірна Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
09:00 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
09:40 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
10:20 Долина Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
11:00 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
11:45 Дрогобич Vlak. Nádr., Zluki 1a
12:30 Самбір Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
14:30 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:00 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
17:15 Краковець celnice (UA-PL)
17:20 Корчова celnice (PL-UA)
18:50 Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
21:50 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:25 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
00:50 Халупки CLO
00:55 Богумін CLO
02:40 Оломоуц Sladkovského 142/37
03:50 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
07:25 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
09:20 Пльзень CAN, ul.Husova 90
Перевізник: Vital euro trans
Багаж: 1шт до 30 кг (60x40x20) +ручная кладь 5кг. (60x40x20) - бесплатно, доп. багаж до 15 кг - 5 EUR
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
10% Группа от 10 чел.
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Надвірна - Пльзень

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя