За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Пльзень

Купити квитки на автобус Прага - Пльзень: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Пльзень. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Пльзень і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Пльзень дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:00 – 06:30 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Ср, Нд

05:00 – 06:30 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Сб

05:30 – 07:00 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Чт, Сб

05:50 – 07:35 ПрагаПльзень

1 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

06:00 – 09:00 ПрагаПльзень

3 год. 0 хв.

Пн, Чт

07:10 – 09:15 ПрагаПльзень

2 год. 5 хв.

Чт, Сб

07:25 – 09:20 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

08:45 – 10:40 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

08:50 – 10:35 ПрагаПльзень

1 год. 45 хв.

Кожен день

10:50 – 12:50 ПрагаПльзень

2 год. 0 хв.

Кожен день

11:55 – 13:20 ПрагаПльзень

1 год. 25 хв.

Пт

12:30 – 14:25 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

12:30 – 14:25 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Вт, Чт, Пт

16:30 – 17:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:45 – 23:15 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Вт, Нд

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Пльзень в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Пльзень. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Все хорошо, несмотря на то что со Львова выехали на 40 минут позже графика в Краков доехали на 40 раньше графика. Единственный недостаток - нет wi-fi и кофе. Перевозчик ответственный - рекомендую

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Поездка прошла легко, автобус комфортный,чистый, wi-fi правда слабенький;-) Водитель и стюард шли навстречу просьбам пассажиров и чем могли помогали.Рекомендую!

ФОП Семкович И.М.Львов - Прага

Рекомендую, очень внимательный и отзывчивый экипаж

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Спасибо за отличное обслуживание, комфортную поездку. в дальнейшем буду выбирать именно этот экипаж. Рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information