За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Пльзень

Купити квитки на автобус Прага - Пльзень: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Пльзень. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Пльзень і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Пльзень дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:20 – 08:00 ПрагаПльзень

3 год. 40 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

05:50 – 07:35 ПрагаПльзень

1 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

06:00 – 09:00 ПрагаПльзень

3 год. 0 хв.

Пн, Чт

06:00 – 08:00 ПрагаПльзень

2 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

07:10 – 09:15 ПрагаПльзень

2 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

07:25 – 09:20 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

08:45 – 10:40 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

08:50 – 10:35 ПрагаПльзень

1 год. 45 хв.

Кожен день

10:50 – 12:50 ПрагаПльзень

2 год. 0 хв.

Кожен день

11:25 – 13:05 ПрагаПльзень

1 год. 40 хв.

Сб

11:40 – 13:15 ПрагаПльзень

1 год. 35 хв.

Сб

11:40 – 13:15 ПрагаПльзень

1 год. 35 хв.

Вт, Пт, Сб

12:00 – 13:30 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Пн, Пт

12:00 – 13:30 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Пт, Нд

12:30 – 14:30 ПрагаПльзень

2 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

12:30 – 14:25 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

14:30 – 16:00 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

21:45 – 23:15 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Вт, Нд

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Пльзень в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Пльзень. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Vital euro transЛьвов - Прага

Чудовий автобус, водії. Жахливий кордон, 6 годин чекали...

Vital euro transКраков - Ивано-Франковск

Я сиділа на першому місці - це було незабутньо! Однозначно рекомендую вам цього перевізника)

Vital euro transСамбор - Пльзень

за таку ціну досить пристойний перевізник. рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Прага

Поїздкою задоволена. Водіі привітні, адекватні, прийіхали вчасно, без проблем. Шкода що нема. Wi Fi

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Все хорошо, оценка 5

ФОП Семкович И.М.Львов - Пльзень

Все отлично

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Все в целом нормально-хорошие водители,автобус тоже.Только на границе стояли больше 10 часов

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information