За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Пльзень

Купити квитки на автобус Прага - Пльзень: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Пльзень. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Пльзень і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Пльзень дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:00 – 06:30 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Сб

05:00 – 06:30 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Ср, Нд

05:30 – 07:00 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Чт, Сб

05:50 – 07:35 ПрагаПльзень

1 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

06:00 – 09:00 ПрагаПльзень

3 год. 0 хв.

Пн, Чт

06:30 – 07:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

06:30 – 07:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 08:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

07:10 – 09:15 ПрагаПльзень

2 год. 5 хв.

Чт, Сб

07:25 – 09:20 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

08:00 – 09:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 09:30 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Сб

08:45 – 10:40 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

08:50 – 10:35 ПрагаПльзень

1 год. 45 хв.

Кожен день

09:00 – 10:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

09:30 – 11:00 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Вт, Чт

10:00 – 11:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

10:50 – 12:50 ПрагаПльзень

2 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 12:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

11:55 – 13:20 ПрагаПльзень

1 год. 25 хв.

Пт

12:00 – 13:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 14:25 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

12:30 – 14:25 ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Вт, Чт, Пт

13:00 – 14:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 14:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 15:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 15:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 16:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

15:30 – 16:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 17:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 17:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

16:30 – 17:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 18:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 18:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 19:00 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 19:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 19:30 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 20:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 21:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 22:00 ПрагаПльзень

1 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 22:20 ПрагаПльзень

1 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 22:20 ПрагаПльзень

1 год. 20 хв.

Кожен день

21:45 – 23:15 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Вт, Нд

21:45 – 23:15 ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Пт

Як з Прага швидко доїхати до центру Пльзень в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Пльзень. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Спасибо за отличное обслуживание, комфортную поездку. в дальнейшем буду выбирать именно этот экипаж. Рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

TourbusInnsbruck - Praha

From Innsbruck to Prague Positives : Excellent Driver , Accurate timing , comfortable and clean service Negatives : No English announcements in the bus only in Czech , No WIFI , no Electricity plugs .

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information