DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzen - Nadvirna

Vital euro trans
Odjezdy: 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub
  1. 09:10Plzeň CAN, ul.Husova 90
  2. 11:20Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  3. 15:20Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  4. 16:30Olomouc Sladkovského 142/37
  5. 17:55Bohumín CLO
  6. 18:00Chalupki CLO
  7. 18:55Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  8. 01:15Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 02:15Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 03:55Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 05:30Sambir Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
  12. 06:15Drohobych Vlak. Nádr., Zluki 1a
  13. 06:55Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  14. 07:40Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
  15. 08:15Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  16. 08:55Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  17. 09:40Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  • Dopravce: Vital euro trans
  • Zavazadla: 1 sáček až 30 kg (60x40x20)+příruční zavazadla 5kg(60x40x20)- zdarma,každá další až do 15 kg-5 EUR
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 55 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací