• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzen - Nadvirna

Vital euro trans
Odjezdy: 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 9 Srp, 10 Srp
  1. 09:10Plzeň Aut. Nádr., ul. Husova, 90
  2. 11:20Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  3. 14:45Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  4. 16:00Olomouc ul. Sladkovského, 142/37
  5. 17:20Bohumín celnice (CZ-PL)
  6. 17:25Chalupki CLO
  7. 18:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  8. 01:15Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 02:15Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 03:55Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 05:30Sambir Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
  12. 06:15Drohobych Vlak. Nádr., Zluki 1a
  13. 06:55Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  14. 07:40Dolyna Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 1A
  15. 08:15Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  16. 08:55Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  17. 09:40Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  • Dopravce: Vital euro trans
  • Zavazadla: 1 sáček až 30 kg (60x40x20)+příruční zavazadla 5kg(60x40x20)- zdarma,každá další až do 15 kg-5 EUR
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 55 let
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací