Według czasu
Według ceny

Kurs Plzen - Nadvirna

Wyjazdy: 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis
09:10 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
11:20 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
15:20 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
16:30 Olomouc Sladkovskeho 142/37
17:55 Bohumín CLO
18:00 Chalupki CLO
18:55 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:45 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
01:15 Korczowa cło (PL-UA)
02:15 Krakovets cło (UA-PL)
03:55 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
05:30 Sambir Dworzec autobusowy, ul. Zavokzalna 3
06:15 Drohobych Dworzec PKP, Zluki 1a
06:55 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
07:40 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
08:15 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
08:55 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
09:40 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
Przewoźnik: Vital euro trans
Bagaż: Bagaż do 30 kg (60x40x20) +bagaż podręczny 5kg.(60x40x20)- bezpłatnie , każdy następny 15 kg-5 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Plzeň - Nadvirna

Popularne połączenia z Nadvirna

Popularne połączenia do Nadvirna

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation