• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Plzen - Nadvirna

Vital euro trans
Wyjazdy: 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis
  1. 09:10Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  2. 11:20Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  3. 15:20Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  4. 16:30Olomouc Sladkovskeho 142/37
  5. 17:55Bohumín CLO
  6. 18:00Chalupki CLO
  7. 18:55Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  8. 01:15Korczowa cło (PL-UA)
  9. 02:15Krakovets cło (UA-PL)
  10. 03:55Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 05:30Sambir Dworzec autobusowy, ul. Zavokzalna 3
  12. 06:15Drohobych Dworzec PKP, Zluki 1a
  13. 06:55Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  14. 07:40Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
  15. 08:15Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  16. 08:55Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  17. 09:40Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
  • Przewoźnik: Vital euro trans
  • Bagaż: Bagaż do 30 kg (60x40x20) +bagaż podręczny 5kg.(60x40x20)- bezpłatnie , każdy następny 15 kg-5 EUR
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Emeryci od 55 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation