• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kamenets-Podilskiy

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Odjezdy: 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě, 22 Kvě, 23 Kvě, 24 Kvě, 25 Kvě, 29 Kvě, 30 Kvě, 31 Kvě
  1. 08:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 10:10Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 12:05Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 13:40Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  5. 15:15Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  6. 16:10Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 17:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 21:40Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 23:30Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 01:30Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Stryiska, 109
  11. 02:50Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  12. 03:45Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  13. 05:10Buchach ul. Shevchenka 57
  14. 06:00Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
  15. 07:50Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
  16. 08:50Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Dopravce: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
  • Doplňující informace: Every 10th trip on the flights of the carrier Ternopil ATP is promotional! Buy a ticket with a 90% discount from the price. Details and ticket purchase from the dispatcher. Carriage of animals check with the carrier (for extra payment).
  • Zavazadla: Cena letenky zahrnuje: příruční zavazadlo a 1 zavazadlo standardní velikosti (bez nadměrných rozměrů) bez omezení hmotnosti. Za další zavazadla je možné zaplatit řidiči 10 PLN (80 UAH) za kus zavazadla.
  • Slevy: 50% Děti 0-11 let
    90% 10 lístek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací