• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kamenets-Podilskiy (08:50)

Odjezdy: 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 9 Bře, 10 Bře
08:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
12:30 Wroclaw Parkování Interparking, ul. Sucha 13, V blízkosti autobusového nádraží
14:10 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:55 Katowice ul. Piotra Skargi 6
16:50 Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
19:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
21:40 Korczowa celnice (PL-UA)
01:30 Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
03:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
05:10 Buchach ul. Shevchenka 57
06:00 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
07:50 Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
08:50 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
23:30 Krakovets celnice (UA-PL)
Dopravce: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Zavazadla: 1ks. 80 - 100 UAH.
Doplňující informace: Carriage of animals check with the carrier (for extra payment).
Slevy: 50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Poznan - Kamianets-Podilskiy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací