Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Kamenets-Podilskiy (09:00)

Wyjazdy: 24 Wrz, 25 Wrz, 29 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 6 Paź, 8 Paź, 9 Paź, 13 Paź, 15 Paź
09:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
10:35 Ostrow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 15
11:30 Kepno Dworzec autobusowy, stan. 1, ul Broniewskiego
12:40 Wroclaw Parking Interparking, ul. Sucha 13, w pobliżu dworca autobusowego
14:20 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
16:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
16:45 Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
19:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:40 Korczowa cło (PL-UA)
01:20 Krakovets cło (UA-PL)
03:15 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
06:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
07:55 Buchach ul. Shevchenka 57
08:45 Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
09:35 Borschiv Dworzec, ul. Y.Kondryi 13
10:55 Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Przewoźnik: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Bagaż: 1 bagaż za darmo, każdy dodatkowy 80 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów dozwolony za dodatkową opłatę.
Rabaty: 50% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kamianets-Podilskiy

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information