• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mamalyga - Bydgoszcz

Prykarpatskyy Express
Odjezdy: 12 Pro, 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 19 Pro, 20 Pro, 21 Pro
  1. 10:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  2. 11:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 12:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  4. 14:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 15:05Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 16:50Lviv ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
  7. 19:20Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 19:25Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 21:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 00:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 03:00Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
  12. 06:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 08:15Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  14. 08:20Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  15. 09:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Na trase Bydgoszcz - Mamalyga je možný transfer z Lodže do autobusu. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 10-12 let
    50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací