• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Chernivtsi - Szczecin (10:30)

  1. 10:30Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  2. 11:30Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  3. 12:30Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  4. 14:00Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 15:00Rohatin Petrol station "OKKO", ul. Mukhy, 1
  6. 16:30Lviv ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
  7. 19:20Rava Ruska cło (UA-PL)
  8. 19:25Hrebenne cło (PL-UA)
  9. 21:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  10. 00:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  11. 03:00Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
  12. 06:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 08:20Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  14. 09:30Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  • Przewoźnik: Prykarpatskyy Express
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest dozwolony - sprawdź cenę u przewoźnika. Transport rowerów, wózków dziecięcych tylko w stanie złożonym - sprawdź cenę z przewoźnikiem. Transport wózków inwalidzkich tylko w stanie złożonym - za darmo. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg. (90x45x25) i bagaż podręczny do 10 kg. - bezpłatnie. Możliwy transport dodatkowego bagażu - sprawdź u przewoźnika. Na trasie Bydgoszcz - Mamalyga możliwy transfer z Łodzi do autobusu. Możliwość zmiany terminu podróży: za darmo, nie później niż 24 godziny przed wyjazdem, nie więcej niż 1 raz.
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 10-12 lat
    50% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation