Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Lviv - Szczecin

Kup bilet na autobus Lviv – Szczecin: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Szczecin. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Szczecin i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Szczecin najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
13:30 – 07:30 LvivSzczecin

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:50 – 09:50 LvivSzczecin

17 godz. 0 min.

Codziennie

16:50 – 10:00 LvivSzczecin

17 godz. 10 min.

Codziennie

17:10 – 11:10 LvivSzczecin

18 godz. 0 min.

Śr, Nd

18:00 – 14:30 LvivSzczecin

20 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 14:30 LvivSzczecin

20 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 13:10 LvivSzczecin

18 godz. 50 min.

Codziennie

18:20 – 13:10 LvivSzczecin

18 godz. 50 min.

Codziennie

18:20 – 13:10 LvivSzczecin

18 godz. 50 min.

Codziennie

18:30 – 13:10 LvivSzczecin

18 godz. 40 min.

Codziennie

19:10 – 13:10 LvivSzczecin

18 godz. 0 min.

Cz, Nd

19:30 – 13:10 LvivSzczecin

17 godz. 40 min.

Codziennie

19:30 – 13:10 LvivSzczecin

17 godz. 40 min.

Codziennie

19:30 – 13:10 LvivSzczecin

17 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 18:00 LvivSzczecin

20 godz. 0 min.

Codziennie

22:00 – 16:30 LvivSzczecin

18 godz. 30 min.

Śr, Sb

22:10 – 14:00 LvivSzczecin

15 godz. 50 min.

Śr, Pt

22:10 – 14:00 LvivSzczecin

15 godz. 50 min.

Cz, Sb

22:40 – 14:00 LvivSzczecin

15 godz. 20 min.

Cz, Sb

23:45 – 22:35 LvivSzczecin

22 godz. 50 min.

Wt, Pt, Nd

23:45 – 22:35 LvivSzczecin

22 godz. 50 min.

Wt, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Szczecin w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Szczecin. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TOPUKRAINE TzOVLviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation