Podle času
Podle ceny

Linka Bydgoszcz - Mamalyga

Odjezdy: 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj
10:00 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
13:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:00 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
17:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
20:20 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
23:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
01:30 Rava Ruska celnice (UA-PL)
02:40 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
03:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:55 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
06:15 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
07:40 Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha 15
09:40 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express
Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem

Všechny linky Bydgoszcz - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací