Podle času
Podle ceny

Linka Bydgoszcz - Mamalyga

Odjezdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
10:00 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
12:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:20 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
17:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
20:20 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
23:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
01:30 Rava Ruska celnice (UA-PL)
02:40 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
03:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:55 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
06:15 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
07:40 Kolomyya Kolo, Bus Station,ul. Antonenka-Davydovycha 15
09:50 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
11:20 Mamalyga Nádr., "Mamalyga"
Dopravce: Prykarpatskyy Express

Všechny linky Bydgoszcz - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací