• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Chernivtsi (08:45)

Prykarpatskyy Express
Odjezdy: 27 Úno, 28 Úno, 29 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře
  1. 08:45Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 10:15Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 13:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 15:00Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
  5. 17:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 20:20Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  7. 23:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  8. 01:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  9. 02:45Lviv ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
  10. 04:50Rohatin Benzinová stanice "OKKO", ul. Mukhy, 1
  11. 06:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  12. 07:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  13. 08:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  14. 09:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Na trase Bydgoszcz - Mamalyga je možný transfer z Lodže do autobusu. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 10-12 let
    50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací