• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bydgoszcz - Mamalyga

Prykarpatskyy Express
Wyjazdy: 6 Gru, 7 Gru, 8 Gru, 9 Gru, 10 Gru, 11 Gru, 12 Gru, 13 Gru, 14 Gru, 15 Gru
  1. 10:00Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  2. 13:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 15:00Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
  4. 17:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  5. 20:20Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  6. 23:30Hrebenne cło (PL-UA)
  7. 01:30Rava Ruska cło (UA-PL)
  8. 02:40Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  9. 03:20Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  10. 04:55Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  11. 06:15Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  12. 07:40Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  13. 08:40Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  14. 09:40Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  • Przewoźnik: Prykarpatskyy Express
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest dozwolony - sprawdź cenę u przewoźnika. Transport rowerów, wózków dziecięcych tylko w stanie złożonym - sprawdź cenę z przewoźnikiem. Transport wózków inwalidzkich tylko w stanie złożonym - za darmo.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg. (90x45x25) i bagaż podręczny do 10 kg. - bezpłatnie. Możliwy transport dodatkowego bagażu - sprawdź u przewoźnika. Na trasie Bydgoszcz - Mamalyga możliwy transfer z Łodzi do autobusu. Możliwość zmiany terminu podróży: za darmo, nie później niż 24 godziny przed wyjazdem, nie więcej niż 1 raz.
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 10-12 lat
    50% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation