Podle času
Podle ceny

Linka 802 837 Stuttgart airport - Kosice

Odjezdy: 20 Lis, 24 Lis, 27 Lis, 1 Pro, 4 Pro, 8 Pro, 11 Pro, 15 Pro, 18 Pro, 22 Pro
17:30 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
18:45 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
20:40 München Aut. Nádr., "Hackerbrücke"
05:10 Piešťany Aut. Nádr.
05:50 Trenčín Aut. Nádr.
06:40 Považská Bystrica Aut. Nádr.
07:15 Žilina Aut. Nádr.
08:25 Ružomberok Aut. Nádr.
08:50 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
09:45 Poprad Aut. Nádr.
10:10 Levoca Aut. Nádr.
11:05 Prešov Aut. Nádr.
11:35 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1ks. 60x90x40 - zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Ulm - Košice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací