• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Klaipeda - Kherson

Odjezdy: 19 Úno, 23 Úno, 26 Úno, 2 Bře, 5 Bře, 9 Bře, 12 Bře, 16 Bře, 19 Bře, 23 Bře
13:00 Klaipeda Aut. Nádr., ul. Butku Juzes
16:30 Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
17:55 Kalvarija celnice (LTU-POL)
18:00 Budzisko celnice (POL-LTU)
20:00 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
23:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:20 Hrebenne celnice (PL-UA)
05:25 Rava Ruska celnice (UA-PL)
07:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
16:50 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
20:20 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
23:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Savchenko
Zavazadla: 50 kg.- zdarma, více než 50 kg. - 2 EUR na kg.
Doplňující informace: Changing of the date of trip is free of charge.

Všechny linky Klaipeda - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací