• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Klaipeda - Kherson

Savchenko
Odjezdy: 19 Led, 23 Led, 26 Led, 30 Led, 2 Úno, 6 Úno, 9 Úno, 13 Úno, 16 Úno, 20 Úno
  1. 13:00Klaipeda Aut. Nádr., ul. Butku Juzes, 9
  2. 16:30Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  3. 17:25Kalvaria celnice (LTU-POL)
  4. 17:30Budzisko celnice (POL-LTU)
  5. 17:55Suwalki Aut. Nadr., ul.Utrata, 1B
  6. 20:00Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino, 8
  7. 23:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  8. 03:20Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 05:25Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 07:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  11. 09:40Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  12. 11:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  13. 14:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  14. 16:50Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  15. 20:20Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  16. 22:30Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 23:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  • Dopravce: Savchenko
  • Zavazadla: 50 kg.- zdarma, více než 50 kg. - 2 EUR na kg.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací