• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Klaipeda - Kherson

Savchenko
Odjezdy: 10 Pro, 14 Pro, 17 Pro, 21 Pro, 24 Pro, 28 Pro, 7 Led, 11 Led, 14 Led, 18 Led
  1. 13:00Klaipeda Aut. Nádr., ul. Butku Juzes
  2. 16:30Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  3. 17:55Kalvaria celnice (LTU-POL)
  4. 18:00Budzisko celnice (POL-LTU)
  5. 20:00Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
  6. 23:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  7. 03:20Hrebenne celnice (PL-UA)
  8. 05:25Rava Ruska celnice (UA-PL)
  9. 07:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 09:40Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 11:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  12. 14:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  13. 16:50Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  14. 20:20Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  15. 22:30Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  16. 23:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Savchenko
  • Zavazadla: 40 kg.- zdarma, více než 40 kg. - 2 EUR na kg.
  • Slevy: 5% Důchodce
    10% Ditě od 3-7 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací