• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Klaipeda - Kherson

  1. 13:00Klaipeda Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes
  2. 16:30Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
  3. 17:30Kalvaria cło (LTU-POL)
  4. 17:40Budzisko cło (POL-LTU)
  5. 18:10Suwalki PGK, ul. Utrata
  6. 20:00Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
  7. 23:50Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  8. 03:20Hrebenne cło (PL-UA)
  9. 05:25Rava Ruska cło (UA-PL)
  10. 07:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 09:40Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  12. 11:50Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  13. 14:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  14. 16:50Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  15. 20:20Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  16. 22:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  17. 23:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Savchenko
  • Bagaż: 40 kg.- bezplatnie, większy niż 40 kg. - 2 EUR za kg.
  • Rabaty: 5% Emeryci
    10% Dzieci 3-7 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation