• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Klaipeda - Kherson

Savchenko
Wyjazdy: 21 Wrz, 24 Wrz, 28 Wrz, 1 Paź, 5 Paź, 8 Paź, 12 Paź, 15 Paź, 19 Paź, 22 Paź
  1. 13:00Klaipeda Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes
  2. 16:30Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
  3. 17:55Kalvaria cło (LTU-POL)
  4. 18:00Budzisko cło (POL-LTU)
  5. 20:00Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
  6. 23:50Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  7. 03:20Hrebenne cło (PL-UA)
  8. 05:25Rava Ruska cło (UA-PL)
  9. 07:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  10. 09:40Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 11:50Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  12. 14:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  13. 16:50Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  14. 20:20Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  15. 22:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  16. 23:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Savchenko
  • Informacje dodatkowe: Zmiana daty podróży jest bezpłatne.
  • Bagaż: 50 kg.- bezplatnie, większy niż 50 kg. - 2 EUR za kg.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation