• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Truskavec

Trans Europa
Odjezdy: 6 Pro, 8 Pro, 10 Pro, 13 Pro, 15 Pro, 17 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 23 Pro
  1. 10:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  2. 11:20Worow SP BP Worow 1
  3. 12:00Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
  4. 13:05Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
  5. 13:30Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  6. 14:00Sandomierz Vlak. Nádr., ul.Lwowska 35
  7. 14:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul.Okulickiego 3
  8. 15:35Rzeszow airport Letište Jasionka
  9. 15:50Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 17:00Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  11. 18:25Korczowa celnice (PL-UA)
  12. 19:55Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 20:20Yavoriv Aut. Nádr., ul. Makoveja 66
  14. 20:45Novoyavorivsk Aut. Nádr., ul. I.Franka 5
  15. 21:30Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob., Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
  16. 23:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  17. 23:45Drohobych Vlak. Nádr., Zluki 1a
  18. 23:59Truskavec Aut. Nádr.,ul.Drogobichskaja 35
  • Dopravce: Trans Europa
  • Doplňující informace: Carriage of animals is possible with all documents.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30kg - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Invalida
    10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    10% Student
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací