• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Truskavec

Trans Europa
Odjezdy: 20 Června, 22 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 2 Července, 4 Července, 6 Července, 9 Července, 11 Července
  1. 10:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  2. 11:20Worow SP BP Worow 1
  3. 12:00Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  4. 13:05Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
  5. 13:30Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  6. 14:00Sandomierz Vlak. Nádr., ul.Lwowska 35
  7. 14:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  8. 15:00Jasionka(rzeszowski,podkarpackie) Zastavka na znamení
  9. 15:45Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  10. 18:25Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 19:55Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 20:20Yavoriv Aut. Nádr., ul. Makoveja 66
  13. 20:45Novoyavorivsk Aut. Nádr., ul. I.Franka 5
  14. 21:30Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob., Dvirtseva 1, v blízkosti parkoviště
  15. 23:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  16. 23:45Drohobych Vlak. Nádr., Zluki 1a
  17. 23:59Truskavec Aut. Nádr.,ul. Drohobytska, 35
  • Dopravce: Trans Europa
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30kg - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací