• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Warszawa - Truskavec

Trans Europa
Wyjazdy: 8 Gru, 10 Gru, 13 Gru, 15 Gru, 17 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru, 24 Gru
  1. 10:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  2. 11:20Worow SP BP Worow 1
  3. 12:00Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
  4. 13:05Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
  5. 13:30Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  6. 14:00Sandomierz Dworzec PKP, ul.Lwowska 35
  7. 14:40Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
  8. 15:35Rzeszow airport Lotnisko Jasionka
  9. 15:50Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 17:00Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
  11. 18:25Korczowa cło (PL-UA)
  12. 19:55Krakovets cło (UA-PL)
  13. 20:20Yavoriv Dworzec, ul. Makoveja 66
  14. 20:45Novoyavorivsk Dworzec PKS, ul. I.Franka 5
  15. 21:30Lviv Dworzec PKP, przystanek miejski, w pobliżu parkingu
  16. 23:00Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  17. 23:45Drohobych Dworzec PKP, Zluki 1a
  18. 23:59Truskavec Dworzec autobusowy, ul.Drogobichskaja 35
  • Przewoźnik: Trans Europa
  • Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami.
  • Bagaż: 2 szt.do 30kg - bezpłatnie, za przewoz innego bagażu prośba uzgodzić telefoną
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    10% Osoby niepełnosprawne
    10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Student
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation