Według czasu
Według ceny

Kurs Warszawa - Truskavec

Wyjazdy: 23 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 30 Lis, 2 Gru, 4 Gru, 7 Gru, 9 Gru, 11 Gru, 14 Gru
10:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
11:20 Worow SP BP Worow 1
12:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
13:05 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
13:30 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
14:00 Sandomierz Dworzec PKP, ul.Lwowska 35
14:40 Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
15:35 Rzeszow airport Lotnisko Jasionka
15:50 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
17:00 Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
18:25 Korczowa cło (PL-UA)
19:55 Krakovets cło (UA-PL)
20:20 Yavoriv Dworzec, ul. Makoveja 66
20:45 Novoyavorivsk Dworzec PKS, ul. I.Franka 5
21:30 Lviv Dworzec PKP, przystanek miejski, w pobliżu parkingu
23:00 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
23:45 Drohobych Dworzec PKP, Zluki 1a
23:59 Truskavec Dworzec autobusowy, ul.Drogobichskaja 35
Przewoźnik: Trans Europa
Bagaż: 2 szt.do 30kg - bezpłatnie, za przewoz innego bagażu prośba uzgodzić telefoną
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Truskavec

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation