Według czasu
Według ceny

Kurs Warszawa - Truskavec

Wyjazdy: 23 Wrz, 25 Wrz, 28 Wrz, 30 Wrz, 2 Paź, 5 Paź, 7 Paź, 9 Paź, 12 Paź, 14 Paź
10:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
11:20 Worow SP BP Worow 1
12:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
13:05 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
13:30 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
14:00 Sandomierz Dworzec PKP, ul.Lwowska 35
14:40 Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
15:35 Rzeszow airport Lotnisko Jasionka
15:50 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
17:00 Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
18:25 Korczowa cło (PL-UA)
19:55 Krakovets cło (UA-PL)
20:20 Yavoriv Dworzec, ul. Makoveja 66
20:45 Novoyavorivsk Dworzec PKS, ul. I.Franka 5
21:30 Lviv Dworzec PKP, przystanek miejski, w pobliżu parkingu
23:00 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
23:45 Drohobych Dworzec PKP, Zluki 1a
23:59 Truskavec Dworzec autobusowy, ul.Drogobichskaja 35
Przewoźnik: Trans Europa
Bagaż: 2 szt.do 30kg - bezpłatnie, za przewoz innego bagażu prośba uzgodzić telefoną
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Truskavec

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information