• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kyiv - Kharkiv

Brintsov S.V.
Odjezdy: 30 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 6 Říj, 8 Říj, 10 Říj, 12 Říj, 14 Říj, 16 Říj, 18 Říj
  1. 15:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 20:35Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  5. 22:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  6. 23:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 03:40Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 05:25Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 10:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 13:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  12. 15:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 21:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  14. 23:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Brintsov S.V.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg.(90x75x25) + příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací