Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kyiv - Kharkiv

Odjezdy: 20 Zář, 22 Zář, 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 6 Říj, 8 Říj
15:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
17:10 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
19:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
20:35 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
22:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:40 Korczowa celnice (PL-UA)
05:25 Krakovets celnice (UA-PL)
07:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:40 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
21:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
23:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Brintsov S.V.
Zavazadla: 2 ks. do 30 kg.(90x75x25) + příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Poznan - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací