DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Cherkasy

Nadiya Bus/EWHD
Odjezdy: 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub, 14 Dub, 15 Dub
  1. 08:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 11:40Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  3. 14:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  4. 16:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  5. 19:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  6. 20:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  7. 23:35Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 00:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  9. 04:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  10. 06:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  11. 10:10Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  12. 10:25Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
  • Dopravce: Nadiya Bus/EWHD
  • Zavazadla: 10 % ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Skupina 2 osob

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací