• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka NLA Poznan - Kremenchuk

NovikovLA
Odjezdy: 15 Června, 21 Června, 25 Června, 29 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července
  1. 09:45Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 11:20Konin ul. Szarych Szeregow, 1A
  3. 13:10Lodz ul. Smugowa, 30-32
  4. 15:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  5. 18:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  6. 21:35Zosin celnice (PL/UA)
  7. 23:35Ustyluh celnice (UA/PL)
  8. 02:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 06:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  10. 08:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  11. 09:00Kyiv Aut. Nádr. "Vydubychi", Naberezhno-Pecherska road, 10A
  12. 12:05Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  13. 14:15Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  • Dopravce: NovikovLA
  • Zavazadla: 10% z tarifu
  • Slevy: 50% Děti 2-5 let
    99% Děti 0-2 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací