• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Szczecin

Odjezdy: 24 Dub, 26 Dub, 28 Dub, 30 Dub, 2 Kvě, 4 Kvě, 6 Kvě, 8 Kvě, 10 Kvě, 12 Kvě
06:00 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
08:30 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
10:45 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
15:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:25 Korosten trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
19:30 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
21:15 Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
23:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:35 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
04:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
09:20 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
12:50 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: In Kiev, the bus is replaced.Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA

Všechny linky Kryvyi Rih - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací