• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кривой Рог - Щецин

Виїзди: 20 Кві, 22 Кві, 24 Кві, 26 Кві, 28 Кві, 30 Кві, 2 Тра, 4 Тра, 6 Тра, 8 Тра
06:00 Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
08:30 Кропивницький Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
10:45 Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
15:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:25 Коростень trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
19:30 Сарни (Рівненська обл.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
21:15 Ковель Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
23:30 Ягодин celnice (UA-PL)
23:35 Дорохуск celnice (PL-UA)
01:10 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
04:20 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:30 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
09:20 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
12:50 Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Перевізник: ВасилькивТрансАвто
Багаж: 1 шт. до 30кг(60х40х20) - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Додаткова інформація: В Киеве производится замена автобуса.Перевозка животных запрещена. Перевозка велосипедов разрешена.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA

Показати всі рейси Кривий Ріг - Щецин

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя