• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Walbrzych

Odjezdy: 24 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 3 Dub, 4 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 10 Dub
15:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:15 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
17:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
23:15 Krakovets celnice (UA-PL)
00:15 Korczowa celnice (PL-UA)
02:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:05 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
07:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
08:15 Swidnica Aut. Nádr., ul. Kolejowa st. nr 7
08:40 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
Dopravce: Pishchanske ATP 10540/Naszbus
Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x40) - zdarma, dalsi kg 4 PLN
Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported

Všechny linky Vinnytsia - Walbrzych

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací