Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Karlsruhe - Kyiv

EuroClub
Odjezdy: 14 Června, 16 Června, 17 Června, 20 Června, 21 Června, 23 Června, 24 Června, 27 Června, 28 Června, 30 Června
  1. 05:00Karlsruhe Hbf, ZOB
  2. 05:45Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  3. 06:00Heidelberg Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
  4. 07:00Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
  5. 08:00Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
  6. 08:30Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
  7. 09:30Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
  8. 12:00Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  9. 13:00Bayreuth GII Goethestrasse
  10. 13:30Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  11. 14:20Zwickau Hbh Hst. Nord
  12. 15:30Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
  13. 16:30Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  14. 04:30Korczowa celnice (PL-UA)
  15. 05:30Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  17. 11:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  18. 13:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  19. 14:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  20. 15:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in cage,with documents - full ticket price,bicycles in disassembled state for 30 EUR.Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.Maybe transfer
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Invalida
    10% Děti od 12 do 18 let
    30% Ditě od 10-11 let
    40% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací