• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Karlsruhe - Kyiv (Odessa)

EuroClub
Odjezdy: 6 Dub, 10 Dub, 13 Dub, 17 Dub, 20 Dub, 24 Dub, 27 Dub, 1 Kvě, 4 Kvě, 8 Kvě
  1. 05:00Karlsruhe Hbf, ZOB
  2. 05:45Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  3. 06:00Heidelberg Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
  4. 07:00Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
  5. 08:00Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
  6. 08:30Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
  7. 09:30Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
  8. 12:00Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  9. 13:00Bayreuth GII Goethestrasse
  10. 13:30Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  11. 14:20Zwickau Hbh Hst. Nord
  12. 15:30Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner
  13. 16:30Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  14. 04:30Korczowa celnice (PL-UA)
  15. 05:30Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  17. 11:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  18. 13:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  19. 14:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  20. 15:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  21. 06:00Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Carriage of 1 small dog in cage,with documents - full ticket price,bicycles in disassembled state for 30 EUR.Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.Maybe transfer
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Děti 12-18 let
    30% Děti 10-11 let
    40% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací