• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Legnica - Zaporizhia

Odjezdy: 27 Bře, 29 Bře, 31 Bře, 2 Dub, 4 Dub, 6 Dub, 8 Dub, 10 Dub, 14 Dub, 16 Dub
10:30 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
12:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
13:40 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:10 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
22:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
00:50 Zosin celnice (PL/UA)
02:55 Ustyluh celnice (UA/PL)
05:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:05 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
19:40 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
22:45 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
01:00 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
Dopravce: CAZNA TRANS/AGAT
Zavazadla: 1ks.do 30kg - zdarma, každe dalši 20% z ceny jízdenky

Všechny linky Legnica - Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací