• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Świebodzin - Zaporizhia (Kazna)

CAZNA TRANS/AGAT
Wyjazdy: 8 Maj, 9 Maj, 10 Maj, 11 Maj, 12 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 15 Maj, 16 Maj, 17 Maj
  1. 08:00Swiebodzin Dworzec PKS, ul. Grottgera, 5
  2. 09:00Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  3. 10:30Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  4. 12:00Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  5. 13:40Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  6. 15:30Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  7. 17:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 19:10Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 00:50Zosin cło (PL/UA)
  10. 02:55Ustyluh cło (UA/PL)
  11. 03:00Lutsk Dworzec PKS, ul. Koniakina, 39
  12. 04:30Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  13. 07:15Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 09:45Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  15. 12:15Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Yevropeiska 154
  16. 15:25Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  17. 18:05Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec PKS, ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  18. 19:20Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  19. 21:20Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  • Przewoźnik: CAZNA TRANS/AGAT
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg - za darmo, każdy dodatkowy 20% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Młodzież 13-26 lat
    10% Emeryci od 60 lat
    50% 1 dziecko do 12 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation