• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kosiv - Szczecin

P-TRANS
Odjezdy: 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 9 Srp, 10 Srp, 11 Srp
  1. 15:30Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  2. 16:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  3. 18:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  4. 18:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 18:45Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  6. 19:00Burshtyn Čerpací stanice "OKKO" st. Stepana Bandery, 38a
  7. 19:20Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  8. 20:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  9. 21:00Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvirtseva, 1
  10. 22:50Shehyni celnice (UA-PL)
  11. 23:10Medyka celnice (PL-UA)
  12. 01:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  13. 05:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  14. 07:00Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  15. 09:40Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  16. 13:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: P-TRANS
  • Doplňující informace: Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2ks.do 50 kg-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 6 a více osob
    10% Cestující od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací