• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kosiv - Poznan

Odjezdy: 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub
15:30 Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
16:30 Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha 15
18:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
21:00 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
22:50 Rava Ruska celnice (UA-PL)
23:10 Shehyni celnice (UA-PL)
01:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:40 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
10:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: P-TRANS
Zavazadla: 2ks.do 50 kg-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Landing on the bus only with the printed ticket
Slevy: 10% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 13-26 let
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kosiv - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací