• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Melitopol - Szczecin

Winew
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp
  1. 15:30Melitopol Aut. Nádr., ul. Interkulturna, 204A
  2. 17:30Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  3. 19:30Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  4. 23:00Oleksandriia Aut. Nádr., ul. Sadova, 12a
  5. 23:55Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  6. 03:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  7. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 08:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  9. 10:30Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  10. 13:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 15:30Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 16:00Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 18:00Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  14. 20:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 21:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 23:55Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  17. 01:00Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  18. 02:30Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  19. 04:30Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  20. 06:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Jancarza
  21. 07:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Winew
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed. Small pets can be transported in a special box without a separate seat. Price: -30% of the ticket.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací