• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Vinnytsia - Gdansk

Lux-Reisen
Odjezdy: 20 Června, 22 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července
  1. 17:40Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 19:10Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 20:30Kobleve Aut. Nádr., ul. Odeska, 4
  4. 20:50Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr., ul. Khimikiv, 11
  5. 22:00Odessa Aut. Nádr. "Privoz", ul. Novoshchipnyi Riad, 5
  6. 02:00Uman Aut. Zastavka vedle Grill market, ul. Kyivska, 4
  7. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 06:20Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  9. 07:00Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  10. 09:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  11. 10:30Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  12. 10:45Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  13. 11:50Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  14. 12:55Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery, 11
  15. 15:00Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  16. 18:05Shehyni celnice (UA-PL)
  17. 18:10Medyka celnice (PL-UA)
  18. 18:55Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  19. 20:10Nisko Plac Wolności
  20. 20:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  21. 21:30Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  22. 22:00Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  23. 23:10Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  24. 00:30Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 5
  25. 01:10Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  26. 01:55Kutno ul. Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
  27. 02:50Wloclawek ul. Węglowa 13, 87-810, parkování
  28. 03:30Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  29. 04:20Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  30. 05:30Grudziadz Gas station Orlen, road DK91,near Wiąg
  31. 07:30Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  • Dopravce: Lux-Reisen
  • Doplňující informace: The passenger is insured in PuAT Strakhova Kompaniia "Kraina"
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Další zavazadla nemohou předimenzovat nad základní. Dětský kočárek 30% z ceny jízdenky. Invalidní vozíky nelze přepravovat.Jízdní kola lze přepravovat po předchozí dohodě.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací