Podle času
Podle ceny

Hbf, Omnibusbahnhof Bstg. 5

Hbf, Omnibusbahnhof Bstg. 5: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:00 – 13:30 HannoverKöln HannoverBielefeldDortmundDüsseldorfKöln

13 hod. 30 min.

Út, St, Pá, Ne

00:30 – 07:00 HannoverMannheim HannoverFrankfurt am MainDarmstadtHeidelbergMannheim

6 hod. 30 min.

Denně

04:30 – 13:50 HannoverKobenhavn HannoverHamburgRodbyNykobing FalsterKobenhavn

9 hod. 20 min.

Denně

06:00 – 22:00 HannoverLagos HannoverBielefeldGuterslohDortmundDuisburgDüsseldorfNisaPortalegreEstremozEvoraVidigueiraBejaCastro VerdeSao Bartolomeu de MessinesAlbufeiraLouleFaroPortimaoLagos

40 hod. 0 min.

Út, Čt, So

07:30 – 16:20 HannoverGallipoli HannoverWolfsburgBraunschweigGottingenKasselNurnbergBolognaRiminiAnconaCivitanova MarchePescaraSan Salvo MarinaTermoliSan SeveroCerignolaCanosa di PugliaAndriaCoratoRuvo di PugliaTerlizziBitontoModugnoMola di BariPolignano a MareMonopoliBrindisiLecceMaglieGalatinaGalatoneNardòGallipoli

32 hod. 50 min.

So

07:30 – 16:40 HannoverCrotone HannoverWolfsburgBraunschweigGottingenKasselNurnbergMünchenFoggiaBariGioia del ColleTarantoMetapontoPolicoroSibariCorigliano CalabroRossanoCrosiaCariatiCiro MarinaCrotone

33 hod. 10 min.

So

07:45 – 22:00 HannoverParis HannoverBielefeldDortmundDüsseldorfKölnLilleParis

14 hod. 15 min.

Po, St, Čt, So

12:00 – 06:30 HannoverVarna HannoverGottingenKasselNurnbergIngolstadtSofiaPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

42 hod. 30 min.

14:00 – 18:00 HannoverKiev HannoverBraunschweigMagdeburgBerlinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKiev

28 hod. 0 min.

Čt, Ne

15:15 – 17:45 HannoverHamburg HannoverHamburg

2 hod. 30 min.

Út

17:35 – 19:35 HannoverHamburg HannoverHamburg

2 hod. 0 min.

Čt

21:50 – 23:59 HannoverHamburg HannoverHamburg

2 hod. 9 min.

Po, St, Pá, Ne

21:50 – 23:59 HannoverHamburg HannoverHamburg

2 hod. 9 min.

Po, St, Pá, Ne

21:50 – 05:45 HannoverKobenhavn HannoverHamburgKobenhavn

7 hod. 55 min.

Po, St, Pá, Ne

Attention! The bus timetable for Hbf, Omnibusbahnhof Bstg. 5 in the city of Hannover contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Hannover

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací