• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., Rundestraße 12

Aut. Nádr., Rundestraße 12: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
03:30 – 10:30 HannoverBonn HannoverBielefeldBochumDuisburgMoersKrefeldKöln airportBonn

7 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So

04:00 – 07:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 0 min.

Denně

05:30 – 11:00 HannoverDüsseldorf HannoverBielefeldHammDortmundBochumEssenDuisburgDüsseldorf

5 hod. 30 min.

Po, St, Pá

09:40 – 15:30 HannoverSwisttal HannoverBielefeldHammDortmundBochumEssenDuisburgDüsseldorfKöln airportSwisttal

5 hod. 50 min.

St, So

09:45 – 14:30 HannoverKöln airport HannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

4 hod. 45 min.

St, So

10:40 – 20:55 HannoverKöln airport HannoverHamburgTostedtBremenOsnabruckDortmundDüsseldorfKöln airport

10 hod. 15 min.

Čt, So

12:15 – 15:30 HannoverKiev HannoverBraunschweigMagdeburgBerlinLvivRivneZhytomyrKiev

27 hod. 15 min.

Út, So

12:15 – 19:00 HannoverAmsterdam HannoverAmsterdam

6 hod. 45 min.

Denně

12:20 – 15:30 HannoverKiev HannoverBraunschweigMagdeburgBerlinFrankfurt am OderLvivRivneZhytomyrKiev

27 hod. 10 min.

St, Ne

13:00 – 03:30 HannoverKherson HannoverBraunschweigMagdeburgBerlinCottbusLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

38 hod. 30 min.

Út, So

17:00 – 08:00 HannoverMoskva HannoverBraunschweigMagdeburgBerlin airport ShonefeldBrestBaranovichyMinskBabruyskZhlobinGomelMoskva

39 hod. 0 min.

Út, Ne

22:25 – 09:00 HannoverKatowice HannoverOlszynaLegnicaWroclawOpoleStrzelce OpolskieGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowice

10 hod. 35 min.

St, Pá, So, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., Rundestraße 12 in the city of Hannover contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Hannover

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací