Podle času
Podle ceny

ZOB

ZOB: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 08:55 HannoverFreiburg im Breisgau HannoverFrankfurt am MainDarmstadtMannheimHeidelbergKarlsruheFreiburg im Breisgau

8 hod. 45 min.

Denně

02:05 – 06:55 HannoverAmsterdam HannoverAmsterdam

4 hod. 50 min.

Denně

02:25 – 07:05 HannoverBonn HannoverWuppertalLeverkusenBonn

4 hod. 40 min.

Denně

02:45 – 06:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 15 min.

Denně

03:00 – 10:40 HannoverPraha HannoverHalleLeipzigDresdenPraha

7 hod. 40 min.

Denně

03:20 – 08:30 HannoverDüsseldorf HannoverBielefeldDortmundBochumEssenDuisburgDüsseldorf

5 hod. 10 min.

Denně

03:45 – 07:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 15 min.

Denně

05:30 – 09:15 HannoverBerlin HannoverBraunschweigMagdeburgBerlin

3 hod. 45 min.

Denně

05:40 – 09:35 HannoverKiel HannoverHamburgKiel

3 hod. 55 min.

Denně

05:45 – 09:15 HannoverBerlin HannoverBraunschweigBerlin

3 hod. 30 min.

Denně

05:45 – 09:15 HannoverBerlin HannoverBraunschweigBerlin

3 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 10:15 HannoverBerlin HannoverBraunschweigBerlin

4 hod. 15 min.

Út, St, Pá, Ne

06:00 – 10:15 HannoverBerlin HannoverBraunschweigBerlin

4 hod. 15 min.

Denně

06:00 – 07:55 HannoverHamburg HannoverHamburg

1 hod. 55 min.

Denně

06:05 – 08:40 HannoverHamburg HannoverHamburg

2 hod. 35 min.

Denně

06:55 – 14:40 HannoverPraha HannoverBraunschweigMagdeburgLeipzigDresdenPraha

7 hod. 45 min.

Po, Čt, Pá, So

07:00 – 18:00 HannoverStuttgart HannoverBielefeldOsnabruckHammDortmundDüsseldorfKölnAachenHamburgBremenKasselBad HersfeldFrankfurt am MainMannheimKarlsruheStuttgart

11 hod. 0 min.

Út, Čt

07:00 – 14:30 HannoverKarlsruhe HannoverBielefeldOsnabruckHammDortmundDüsseldorfAachenKasselBad HersfeldFrankfurt am MainMannheimKarlsruhe

7 hod. 30 min.

Po, St

07:45 – 17:30 HannoverBrussel HannoverBielefeldDortmundDüsseldorfKölnLiegeBrussel

9 hod. 45 min.

Po, St, Čt, So

07:55 – 11:25 HannoverHamburg HannoverBremenHamburg

3 hod. 30 min.

Po, Pá

08:40 – 16:40 HannoverPraha HannoverBraunschweigMagdeburgHalleLeipzigDresdenPraha

8 hod. 0 min.

Denně

08:45 – 23:30 HannoverBucuresti HannoverHildesheimGottingenKasselFuldaNurnbergAradTimisoaraLugojDevaSebesSibiuFagarasBrasovPloiestiBucuresti

38 hod. 45 min.

Út, Čt, So

08:45 – 14:15 HannoverAmsterdam HannoverBad OeynhausenOsnabruckAmsterdam

5 hod. 30 min.

Denně

08:50 – 12:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Denně

09:30 – 13:30 HannoverDüsseldorf HannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

4 hod. 0 min.

Po, St, Pá

09:30 – 19:40 HannoverLörrach HannoverFrankfurt am MainFrankfurt am Main airportMannheimKarlsruheFreiburg im BreisgauLörrach

10 hod. 10 min.

Denně

09:30 – 20:10 HannoverZürich HannoverGottingenKasselWurzburgStuttgartKonstanzZürich

10 hod. 40 min.

Denně

09:45 – 13:30 HannoverDüsseldorf HannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

3 hod. 45 min.

St, So

09:50 – 19:00 HannoverStuttgart HannoverGottingenKasselGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheStuttgart

9 hod. 10 min.

Út, Čt

10:00 – 01:30 HannoverZaporizhia HannoverBraunschweigMagdeburgLeipzigDresdenLvivRivneZhytomyrKievKievLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

39 hod. 30 min.

Út, Čt, So

10:15 – 19:40 HannoverMünchen HannoverGottingenFuldaNurnbergMünchen

9 hod. 25 min.

Denně

10:50 – 14:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Denně

10:55 – 18:40 HannoverPraha HannoverBraunschweigMagdeburgLeipzigDresdenPraha

7 hod. 45 min.

Denně

10:55 – 15:40 HannoverDüsseldorf HannoverDortmundEssenDüsseldorf

4 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

11:00 – 17:00 HannoverKöln airport HannoverSchwerinHamburgBremenOsnabruckBielefeldMunsterDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

6 hod. 0 min.

Po, Pá

11:20 – 23:20 HannoverStuttgart HannoverBad OeynhausenOsnabruckMunsterDortmundSiegenFrankfurt am MainFrankfurt am Main airportDarmstadtKarlsruheStuttgart

12 hod. 0 min.

Denně

11:25 – 16:10 HannoverDüsseldorf HannoverDortmundEssenDüsseldorf

4 hod. 45 min.

Ne

11:50 – 15:00 HannoverKiev HannoverBerlinRivneZhytomyrKiev

27 hod. 10 min.

Út, So

12:00 – 06:00 HannoverBudapest HannoverBerlinLeipzigDresdenGyorBudapest

18 hod. 0 min.

Po, So

12:10 – 20:20 HannoverKarlsruhe HannoverKasselMarburgGiessenFrankfurt am MainFrankfurt am Main airportMannheimKarlsruhe

8 hod. 10 min.

Denně

12:10 – 14:20 HannoverPaderborn HannoverBielefeldPaderborn

2 hod. 10 min.

Denně

12:30 – 17:30 HannoverAmsterdam HannoverBad OeynhausenOsnabruckAmsterdam

5 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 16:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Denně

12:55 – 20:40 HannoverPraha HannoverBraunschweigMagdeburgLeipzigDresdenPraha

7 hod. 45 min.

Denně

13:15 – 17:50 HannoverNordhorn HannoverBad OeynhausenOsnabruckRheineBad BentheimNordhorn

4 hod. 35 min.

Denně

13:25 – 18:15 HannoverRostock HannoverHamburgLubeckRostock

4 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

13:45 – 16:50 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 5 min.

Po, Čt, Pá

13:45 – 19:20 HannoverKrefeld HannoverHammHerneBottropOberhausenDuisburgKrefeld

5 hod. 35 min.

Po, Čt, Pá, Ne

13:50 – 17:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 23:00 HannoverGrozny HannoverBraunschweigMagdeburgBerlinRostov-na-DonuKrasnodarTbilisskayaKropotkin (Krasnodarskiy kray)ArmavirNevinnomysskMineralnye VodyPyatigorskNalchikBeslanGrozny

57 hod. 0 min.

Po, So

14:25 – 20:00 HannoverKöln airport HannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

5 hod. 35 min.

Út, Pá

14:45 – 18:15 HannoverLeverkusen HannoverLeverkusen

3 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:20 – 18:30 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

15:45 – 20:25 HannoverLeverkusen HannoverDortmundLeverkusen

4 hod. 40 min.

Denně

15:50 – 19:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Denně

16:15 – 18:35 HannoverOsnabruck HannoverBad OeynhausenBundeMelleOsnabruck

2 hod. 20 min.

Denně

16:15 – 18:10 HannoverHamburg HannoverHamburg

1 hod. 55 min.

Denně

16:15 – 21:15 HannoverAmsterdam HannoverBad OeynhausenOsnabruckAmsterdam

5 hod. 0 min.

Denně

16:25 – 20:50 HannoverLeipzig HannoverMagdeburgHalleLeipzig

4 hod. 25 min.

Denně

16:30 – 18:30 HannoverHamburg HannoverHamburg

2 hod. 0 min.

Čt, So

16:45 – 19:50 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 5 min.

Ne

17:10 – 19:20 HannoverPaderborn HannoverBielefeldPaderborn

2 hod. 10 min.

Denně

17:15 – 19:45 HannoverOldenburg HannoverBremenOldenburg

2 hod. 30 min.

Denně

17:45 – 22:20 HannoverDüsseldorf HannoverBarsinghausenDortmundEssenDüsseldorf

4 hod. 35 min.

So

17:50 – 21:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Denně

18:15 – 22:35 HannoverDüsseldorf HannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorf

4 hod. 20 min.

Denně

18:45 – 20:50 HannoverHamburg HannoverHamburg

2 hod. 5 min.

Denně

18:50 – 22:00 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 13:00 HannoverKaliningrad HannoverBraunschweigMagdeburgPotsdamMamonovoKaliningrad

-6 hod. -40 min.

Čt, So

20:00 – 22:30 HannoverHamburg HannoverHamburg

2 hod. 30 min.

Po, St, So

20:20 – 23:30 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

20:30 – 22:55 HannoverOldenburg HannoverBremenOldenburg

2 hod. 25 min.

Denně

20:40 – 22:00 HannoverHamburg HannoverHamburg

1 hod. 20 min.

Denně

20:40 – 23:15 HannoverKassel HannoverGottingenKassel

2 hod. 35 min.

Pá, Ne

20:45 – 23:55 HannoverBerlin HannoverBerlin

3 hod. 10 min.

Denně

21:10 – 23:20 HannoverPaderborn HannoverBielefeldPaderborn

2 hod. 10 min.

Denně

21:15 – 22:35 HannoverWolfenbüttel HannoverBraunschweigWolfenbüttel

1 hod. 20 min.

Denně

21:35 – 06:30 HannoverPraha HannoverWolfsburgMagdeburgBerlinBerlin airport ShonefeldDresden airportDresdenPraha

8 hod. 55 min.

St, Ne

22:30 – 09:15 HannoverParis HannoverParis

10 hod. 45 min.

Denně

22:30 – 08:00 HannoverLille HannoverBielefeldLille

9 hod. 30 min.

Po, St, Pá, Ne

22:30 – 12:30 HannoverLondon HannoverBielefeldBrusselLilleLondon

14 hod. 0 min.

Denně

22:30 – 05:45 HannoverBrussel HannoverAntwerpenBrussel

7 hod. 15 min.

Denně

23:25 – 07:40 HannoverMünchen HannoverGottingenWurzburgNurnbergMünchen

8 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 07:30 HannoverRotterdam HannoverArnhemUtrechtAmsterdamDen HaagRotterdam

7 hod. 45 min.

Denně

23:59 – 14:40 HannoverMilano HannoverGottingenWurzburgStuttgartKonstanzZürichMilano

14 hod. 41 min.

Denně

Attention! The bus timetable for ZOB in the city of Hannover contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Hannover

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací