Podle času
Podle ceny

Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)

Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.): bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 08:00 OlomoucPlzeň OlomoucBrnoPrahaPlzeň

7 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

00:30 – 05:00 OlomoucKralupy nad Vltavou OlomoucBrnoPrahaKralupy nad Vltavou

4 hod. 30 min.

Út, Pá

00:30 – 16:00 OlomoucKolomyya OlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskBohorodchanyNadvirnaDelatynYaremcheLanchynKolomyya

15 hod. 30 min.

Čt, So

02:10 – 05:40 OlomoucPraha OlomoucBrnoHumpolecPraha

3 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

03:50 – 11:00 OlomoucLiberec OlomoucBrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

7 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

04:00 – 08:30 OlomoucPraha OlomoucBrnoPraha

4 hod. 30 min.

Út, Čt

07:50 – 14:30 OlomoucPlzeň OlomoucHradec KrálovéPrahaPlzeň

6 hod. 40 min.

Po, St, So, Ne

07:50 – 14:25 OlomoucPlzeň OlomoucBrnoPrahaPlzeň

6 hod. 35 min.

Út, Čt, Pá

14:30 – 06:30 OlomoucGorodenka OlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenka

16 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

20:30 – 16:00 OlomoucChernivtsi OlomoucKrakowRzeszowLvivLvivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

19 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 16:00 OlomoucChernivtsi OlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

19 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

22:00 – 12:30 OlomoucKolomyya OlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyya

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

22:45 – 10:10 OlomoucUzhgorod OlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkHumennéMichalovceUzhgorod

11 hod. 25 min.

Po, St, Pá

Attention! The bus timetable for Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.) in the city of Olomouc contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Olomouc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací