• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Letiště Pyrzowice - autobusové stánky označené logem MATUSZEK / AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrů od výjezdu z terminálu C.

Letiště Pyrzowice - autobusové stánky označené logem MATUSZEK / AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrů od výjezdu z terminálu C.: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 02:25 Katowice airportKrakow Katowice airportKrakow

2 hod. 5 min.

St, Pá, Ne

00:25 – 02:25 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

00:40 – 02:40 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po

00:50 – 02:50 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út, Čt, So

01:25 – 03:25 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po

01:40 – 03:40 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

02:55 – 04:55 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Út, So

10:10 – 12:10 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út, Čt, So

10:30 – 12:30 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, St, Pá

10:50 – 12:50 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Ne

11:10 – 13:10 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Ne

11:15 – 13:15 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 13:30 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Čt

11:55 – 13:55 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út, Čt, So

12:10 – 14:10 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

12:15 – 14:15 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

St, Ne

12:20 – 14:20 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út, So

12:25 – 14:25 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Denně

13:15 – 15:15 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

St

14:35 – 16:35 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Čt

14:40 – 16:40 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

14:45 – 16:45 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út, So, Ne

14:55 – 16:55 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Ne

15:05 – 17:05 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Pá

15:15 – 17:15 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

15:20 – 17:20 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Ne

15:25 – 17:25 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Ne

15:30 – 17:30 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Čt

15:45 – 17:45 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út, So

16:50 – 18:50 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Pá

17:20 – 19:20 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Ne

17:30 – 19:30 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Ne

17:40 – 19:40 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

St, Ne

18:00 – 20:00 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

18:05 – 20:05 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

St

18:15 – 20:15 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So, Ne

18:30 – 20:30 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út

19:00 – 21:00 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út, So

19:05 – 21:05 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:45 – 21:45 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Ne

20:00 – 22:00 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

St

20:30 – 22:30 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Út, So

20:45 – 22:45 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

Po, Pá

21:00 – 23:00 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

So

22:10 – 00:10 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

22:50 – 00:50 Katowice airportKrakow Katowice airportKatowiceKrakow

2 hod. 0 min.

So

Attention! The bus timetable for Letiště Pyrzowice - autobusové stánky označené logem MATUSZEK / AIRPORT BUS SERVICE, 10 metrů od výjezdu z terminálu C. in the city of Katowice airport contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Katowice airport

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací