Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2

Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 12:50 DevaChisinau DevaSebesSibiuFagarasBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

10 hod. 50 min.

So

02:00 – 14:00 DevaVarna DevaSebesSibiuRamnicu ValceaPitestiBucurestiRuseVarna

12 hod. 0 min.

St, So

11:30 – 18:15 DevaDortmund DevaLugojTimisoaraAradNurnbergHeilbronnMannheimFrankfurt am MainGiessenSiegenGummersbachKölnDüsseldorfEssenDortmund

30 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá

11:30 – 18:30 DevaAntwerpen DevaLugojTimisoaraAradLiegeBrusselAntwerpen

31 hod. 0 min.

St

11:30 – 23:00 DevaWien DevaLugojTimisoaraAradWien

11 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So

13:15 – 17:00 DevaRoma DevaAradPortogruaroPadovaSelvazzano DentroRovigoFerraraBolognaFirenzeMontevarchiArezzoMontepulcianoOrvietoGioveOrteFlaminia Roma

27 hod. 45 min.

Denně

13:45 – 06:50 DevaSuceava DevaSimeriaOrastieAlba IuliaSebesSibiuAvrigFagarasCodleaBrasovSfantu GheorgheTargu SecuiescOnestiBacauRomanTargu FrumosPodu IloaieiIasiPașcaniFalticeniSuceava

17 hod. 5 min.

Denně

15:30 – 23:30 DevaBucuresti DevaSebesSibiuFagarasBrasovPloiestiBucuresti

8 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So, Ne

15:30 – 23:00 DevaBucuresti DevaSebesSibiuFagarasBrasovPloiestiBucuresti

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, So, Ne

15:30 – 23:30 DevaBucuresti DevaSebesSibiuFagarasBrasovPloiestiBucuresti

8 hod. 0 min.

So

20:30 – 10:30 DevaPraha DevaAradBrnoPraha

14 hod. 0 min.

Po, Pá

22:00 – 10:00 DevaPraha DevaAradBudapestBratislavaBrnoPraha

12 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

23:00 – 12:30 DevaPraha DevaAradBrnoPraha

13 hod. 30 min.

St

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2 in the city of Deva contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Deva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací