За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, ул. Piața Gării 2

Автовокзал, ул. Piața Gării 2: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
02:00 – 12:50 ДеваКишинів ДеваСебесСібіуФагарасБрасовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинів

10 год. 50 хв.

Сб

02:00 – 14:00 ДеваВарна ДеваСебесСібіуРимніку-ВилчаПітештьБухарестРусеВарна

12 год. 0 хв.

Ср, Сб

11:30 – 18:15 ДеваДортмунд ДеваЛугожТімішоараАрадНюрнбергХайльброннМаннгеймФранкфурт-на-МайніГіссенЗігенГуммерсбахКельнДюссельдорфЕссенДортмунд

30 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

11:30 – 18:30 ДеваАнтверпен ДеваЛугожТімішоараАрадЛьєжБрюссельАнтверпен

31 год. 0 хв.

Ср

11:30 – 23:00 ДеваВідень ДеваЛугожТімішоараАрадВідень

11 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:15 – 17:00 ДеваРим ДеваАрадПортогруароПадуяСельваццано-ДентроРовігоФеррараБолоньяФлоренціяМонтеваркіАреццоМонтепульчіаноОрвієтоДжовеОртеФламініяРим

27 год. 45 хв.

Кожен день

13:45 – 06:50 ДеваСучава ДеваСімеріяОрештієАлба-ЮліяСебесСібіуАврігФагарасКодляБрасовСфинту-ГеоргеТиргу-СекуйескОнештіБакеуРоманТиргу-ФрумосПоду-ІлоаєйЯссиПашканьФелтіченьСучава

17 год. 5 хв.

Кожен день

15:30 – 23:30 ДеваБухарест ДеваСебесСібіуФагарасБрасовПлоєстіБухарест

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

15:30 – 23:00 ДеваБухарест ДеваСебесСібіуФагарасБрасовПлоєстіБухарест

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

15:30 – 23:30 ДеваБухарест ДеваСебесСібіуФагарасБрасовПлоєстіБухарест

8 год. 0 хв.

Сб

20:30 – 10:30 ДеваПрага ДеваАрадБрноПрага

14 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:00 – 10:00 ДеваПрага ДеваАрадБудапештБратіславаБрноПрага

12 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:00 – 12:30 ДеваПрага ДеваАрадБрноПрага

13 год. 30 хв.

Ср

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Piața Gării 2 в місті Дева містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Дева

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя