• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Oproti hotelu "Panorama", ul. Sodu 14

Oproti hotelu "Panorama", ul. Sodu 14: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 07:10 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

6 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:40 – 07:10 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

6 hod. 30 min.

Čt, Ne

01:00 – 06:40 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

5 hod. 40 min.

Út, Pá, So

01:00 – 06:40 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

5 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt

01:45 – 07:30 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

5 hod. 45 min.

Ne

02:40 – 04:30 VilniusKaunas airport VilniusVilnius airportKaunas airport

1 hod. 50 min.

Denně

02:45 – 03:00 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

02:45 – 03:00 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

06:50 – 07:10 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 20 min.

So

06:50 – 07:10 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 20 min.

So

08:30 – 08:45 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

St, Ne

08:45 – 09:00 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

So

09:20 – 09:35 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

09:50 – 11:20 VilniusKaunas airport VilniusVilnius airportKaunas airport

1 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

09:50 – 10:05 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

So

10:00 – 10:15 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

Po, Út, Čt

10:15 – 10:30 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

St

10:45 – 11:00 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

Ne

11:00 – 12:40 VilniusKaunas airport VilniusVilnius airportKaunas airport

1 hod. 40 min.

So

11:40 – 17:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

5 hod. 20 min.

11:45 – 12:00 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

So

12:40 – 19:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

6 hod. 20 min.

Út, Čt, So

12:40 – 19:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

6 hod. 20 min.

Út, So

12:50 – 14:30 VilniusKaunas airport VilniusVilnius airportKaunas airport

1 hod. 40 min.

Út, Ne

13:15 – 13:30 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá

13:45 – 14:00 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

So, Ne

13:45 – 19:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

5 hod. 15 min.

Čt

14:20 – 20:50 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

6 hod. 30 min.

Po, St, Pá, Ne

14:25 – 20:40 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

6 hod. 15 min.

Po, St, Ne

14:50 – 16:30 VilniusKaunas airport VilniusVilnius airportKaunas airport

1 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:00 – 15:20 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá

15:00 – 22:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

7 hod. 0 min.

So

16:30 – 16:45 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

Po, Út, So, Ne

16:50 – 17:10 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

17:00 – 23:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

6 hod. 0 min.

St, Čt, Ne

17:00 – 23:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

6 hod. 0 min.

Čt, Ne

17:30 – 23:30 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

6 hod. 0 min.

Pá, So

17:40 – 23:55 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

6 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, So

18:00 – 18:15 VilniusVilnius airport VilniusVilnius airport

0 hod. 15 min.

Čt

18:00 – 23:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

5 hod. 0 min.

Po, Út

19:20 – 01:30 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

6 hod. 10 min.

Po, Út, Pá, So

19:40 – 01:30 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

5 hod. 50 min.

Po, Út, Pá, So

20:00 – 02:15 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

6 hod. 15 min.

St, Ne

20:00 – 02:15 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

6 hod. 15 min.

St, Ne

21:40 – 03:55 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

6 hod. 15 min.

Út, Čt, Ne

21:40 – 04:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

6 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

22:00 – 03:55 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinskMinsk

5 hod. 55 min.

So

22:00 – 04:00 VilniusMinsk VilniusVilnius airportMinsk

6 hod. 0 min.

So

Attention! The bus timetable for Oproti hotelu "Panorama", ul. Sodu 14 in the city of Vilnius contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Vilnius

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací