• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Напротив отеля "Панорама", ул. Соду 14

Напротив отеля "Панорама", ул. Соду 14: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:40 – 07:10 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:40 – 07:10 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

6 год. 30 хв.

Чт, Нд

01:00 – 06:40 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 40 хв.

Пт, Сб

01:00 – 06:40 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт

01:45 – 07:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 45 хв.

Нд

02:40 – 04:30 ВільнюсКаунас аеропорт ВільнюсВільнюс аеропортКаунас аеропорт

1 год. 50 хв.

Кожен день

02:45 – 03:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пт

02:45 – 03:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

06:50 – 07:10 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 20 хв.

Сб

06:50 – 07:10 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 20 хв.

Сб

08:30 – 08:45 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Ср, Нд

08:45 – 09:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Сб

09:20 – 09:35 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пт

09:50 – 11:20 ВільнюсКаунас аеропорт ВільнюсВільнюс аеропортКаунас аеропорт

1 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

09:50 – 10:05 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Сб

10:00 – 10:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт

10:15 – 10:30 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Ср

10:45 – 11:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Нд

11:00 – 12:40 ВільнюсКаунас аеропорт ВільнюсВільнюс аеропортКаунас аеропорт

1 год. 40 хв.

Сб

11:40 – 17:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 20 хв.

Пт

11:45 – 12:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Сб

12:40 – 19:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

6 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

12:40 – 19:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 20 хв.

Вт, Сб

12:50 – 14:30 ВільнюсКаунас аеропорт ВільнюсВільнюс аеропортКаунас аеропорт

1 год. 40 хв.

Вт, Нд

13:15 – 13:30 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

13:45 – 14:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Сб, Нд

13:45 – 19:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 15 хв.

Чт

14:20 – 20:50 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

6 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

14:25 – 20:40 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 15 хв.

Пн, Ср, Нд

14:50 – 16:30 ВільнюсКаунас аеропорт ВільнюсВільнюс аеропортКаунас аеропорт

1 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:00 – 15:20 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

15:00 – 22:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

7 год. 0 хв.

Сб

16:30 – 16:45 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн, Вт, Сб, Нд

16:50 – 17:10 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 23:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 0 хв.

Ср, Чт

17:00 – 23:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 0 хв.

Чт, Нд

17:30 – 23:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 0 хв.

Пт, Сб

17:40 – 23:55 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

6 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

18:00 – 18:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Чт

18:00 – 23:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 0 хв.

Пн, Вт

19:20 – 01:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

6 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

19:40 – 01:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

20:00 – 02:15 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

6 год. 15 хв.

Ср, Нд

20:00 – 02:15 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 15 хв.

Ср, Нд

21:40 – 03:55 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

6 год. 15 хв.

Вт, Чт, Нд

21:40 – 04:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

22:00 – 03:55 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськМінськ

5 год. 55 хв.

Сб

22:00 – 04:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 0 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по Напротив отеля "Панорама", ул. Соду 14 в місті Вільнюс містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Вільнюс

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя