• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Напротив отеля "Панорама", ул. Соду 14

Напротив отеля "Панорама", ул. Соду 14: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:45 – 06:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 15 хв.

Ср

01:00 – 06:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 0 хв.

Пн, Вт, Сб

01:00 – 05:45 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 45 хв.

Чт

01:15 – 06:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 15 хв.

Пт

01:20 – 06:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 10 хв.

Нд

03:00 – 03:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Кожен день

06:45 – 07:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Сб

07:30 – 07:45 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Ср

08:00 – 08:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Вт, Чт

08:15 – 08:30 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Сб, Нд

08:15 – 08:30 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн, Пт

08:45 – 09:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн

10:00 – 10:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Нд

10:00 – 10:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Сб

10:30 – 10:45 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Вт

10:45 – 15:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

4 год. 15 хв.

Вт

10:45 – 11:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Чт

10:45 – 15:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 45 хв.

Вт

10:45 – 11:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пт

11:00 – 11:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн

11:30 – 16:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 0 хв.

Ср

11:30 – 17:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 30 хв.

Чт

11:30 – 11:45 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Нд

11:40 – 17:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 20 хв.

Пн, Пт

11:45 – 12:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Ср

11:45 – 17:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 15 хв.

Пт

11:50 – 17:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 10 хв.

Сб

13:00 – 13:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Вт, Сб

13:15 – 13:30 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Чт

13:15 – 18:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 45 хв.

Вт

13:45 – 19:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 15 хв.

Чт, Нд

14:15 – 19:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 45 хв.

Ср

14:30 – 14:45 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн

14:30 – 19:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 30 хв.

Пн

14:30 – 18:45 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 15 хв.

Ср

14:30 – 19:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 0 хв.

Пт

14:45 – 15:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Ср, Пт, Сб

15:15 – 15:30 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Нд

15:25 – 15:40 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Чт

15:30 – 21:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 30 хв.

Сб

16:15 – 16:30 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Вт, Пт

16:45 – 22:45 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 0 хв.

Сб

17:00 – 17:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Нд

17:00 – 22:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 0 хв.

Вт

17:00 – 23:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

6 год. 0 хв.

Пт, Нд

17:40 – 23:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 20 хв.

Чт

18:00 – 18:30 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб

18:00 – 18:15 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Пн

18:00 – 23:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 0 хв.

Ср

18:45 – 19:00 ВільнюсВільнюс аеропорт ВільнюсВільнюс аеропорт

0 год. 15 хв.

Ср, Чт

19:30 – 00:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 0 хв.

Пт, Сб

19:45 – 00:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт

20:15 – 01:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 45 хв.

Нд

21:00 – 02:15 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 15 хв.

Пт

21:15 – 02:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 45 хв.

Нд

21:20 – 02:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 10 хв.

Сб

21:30 – 02:00 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 30 хв.

Пн

21:45 – 02:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 45 хв.

Ср, Чт

22:00 – 02:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 30 хв.

Вт

23:00 – 04:15 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

5 год. 15 хв.

Вт

23:00 – 03:30 ВільнюсМінськ ВільнюсВільнюс аеропортМінськ

4 год. 30 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по Напротив отеля "Панорама", ул. Соду 14 в місті Вільнюс містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Вільнюс

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя