• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

ul. Pritytskogo 140, v blízkosti stanice metra Kamennaya Gorka

ul. Pritytskogo 140, v blízkosti stanice metra Kamennaya Gorka: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:50 – 07:10 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 20 min.

So

04:15 – 07:10 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

2 hod. 55 min.

So

04:50 – 08:45 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 55 min.

St, Ne

05:20 – 09:35 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 15 min.

05:50 – 10:05 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 15 min.

So

06:20 – 10:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 55 min.

Po, Út, Čt

06:50 – 10:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 40 min.

St

07:20 – 11:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 40 min.

Ne

08:20 – 12:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 40 min.

So

09:50 – 13:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá

10:20 – 14:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 40 min.

So, Ne

11:20 – 15:20 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá

13:20 – 16:45 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 25 min.

Po, Út, So, Ne

14:50 – 18:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 25 min.

Čt

22:50 – 03:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 10 min.

23:20 – 03:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

3 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

Attention! The bus timetable for ul. Pritytskogo 140, v blízkosti stanice metra Kamennaya Gorka in the city of Minsk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Minsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací