• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
09:30 – 08:40 MinskKherson MinskBabruyskZhlobinGomelChernihivKyivPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

23 hod. 10 min.

Ne

12:00 – 20:55 MinskKöln airport MinskBaranovichyBrestBerlin airport ShonefeldMagdeburgBraunschweigHannoverHamburgTostedtBremenOsnabruckDortmundDüsseldorfKöln airport

32 hod. 55 min.

Čt, So

13:00 – 06:40 MinskHradec Králové MinskLidaGrodnoGrodnoBialystokWarszawaLodzWroclawHradec Králové

17 hod. 40 min.

So

16:15 – 08:00 MinskMoskva MinskBabruyskZhlobinGomelMoskva

15 hod. 45 min.

Út, Ne

19:00 – 05:10 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 10:15 MinskTallinn MinskPärnuTallinn

13 hod. 15 min.

Čt

21:00 – 18:25 MinskPraha MinskBrestKrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

21 hod. 25 min.

Út, St, Pá, Ne

23:00 – 17:50 MinskWarszawa MinskBrestWarszawa

18 hod. 50 min.

Denně

23:00 – 08:50 MinskWarszawa MinskBrestWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6 in the city of Minsk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Minsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací