Podle času
Podle ceny

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
09:30 – 05:30 MinskMykolaiv MinskBabruyskZhlobinGomelKievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

20 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, Ne

12:00 – 20:55 MinskKöln airport MinskBaranovichyBrestBerlin airport ShonefeldMagdeburgBraunschweigHannoverHamburgTostedtBremenOsnabruckDortmundDüsseldorfKöln airport

32 hod. 55 min.

Čt, So

13:00 – 06:40 MinskHradec Králové MinskLidaGrodnoGrodnoBialystokWarszawaLodzWroclawHradec Králové

17 hod. 40 min.

Po, So

13:00 – 13:40 MinskMariupol MinskBabruyskGomelChernihivKievPoltavaDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

24 hod. 40 min.

Út

16:15 – 08:00 MinskMoskva MinskBabruyskZhlobinGomelMoskva

15 hod. 45 min.

Út, Ne

19:00 – 05:10 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 09:00 MinskKyiv airport Boryspil MinskBabruyskZhlobinGomelKievKyiv airport Boryspil

13 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 06:30 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá, Ne

20:00 – 06:30 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 30 min.

Út, St, So

21:00 – 10:15 MinskTallinn MinskPärnuTallinn

13 hod. 15 min.

Čt

21:00 – 18:25 MinskPraha MinskBrestWarszawaKrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

21 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

23:00 – 09:30 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá, Ne

23:00 – 09:30 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 30 min.

Út, St, So

Attention! The bus timetable for Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6 in the city of Minsk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Minsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací