• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 08:50 MinskWarszawa MinskBaranovichyBrestWarszawa airport ChopinaWarszawa

8 hod. 40 min.

Pá, So, Ne

06:10 – 15:20 MinskWarszawa MinskBaranovichyBrestWarszawa airport ChopinaWarszawa

9 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 17:00 MinskWarszawa MinskBaranovichySlonimZelvaVawkavyskBialystokWarszawa airport ModlinWarszawa

9 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 20:55 MinskKöln airport MinskBaranovichyBrestBerlin airport ShonefeldMagdeburgBraunschweigHannoverHamburgTostedtBremenOsnabruckDortmundDüsseldorfKöln airport

32 hod. 55 min.

Čt, So

12:00 – 06:40 MinskHradec Králové MinskLidaGrodnoGrodnoBialystokWarszawaLodzWroclawHradec Králové

18 hod. 40 min.

So

13:00 – 13:40 MinskMariupol MinskBabruyskGomelChernihivKyivPoltavaDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

24 hod. 40 min.

Út

16:15 – 08:00 MinskMoskva MinskBabruyskZhlobinGomelMoskva

15 hod. 45 min.

Út, Ne

19:00 – 05:10 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 06:30 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

11 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 05:00 MinskWarszawa MinskBaranovichyBrestWarszawa airport ChopinaWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 18:25 MinskPraha MinskBrestKrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

22 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

20:00 – 09:00 MinskKyiv airport Boryspil MinskBabruyskZhlobinGomelKyivKyiv airport Boryspil

13 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 10:15 MinskTallinn MinskPärnuTallinn

13 hod. 15 min.

Čt

22:00 – 07:50 MinskWarszawa MinskBrestWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 08:50 MinskWarszawa MinskBrestBrestWarszawa

10 hod. 50 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6 in the city of Minsk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Minsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací