Podle času
Podle ceny

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:35 – 04:35 MinskVilnius MinskAshmyanyVilnius

3 hod. 0 min.

Ne

01:35 – 04:15 MinskVilnius MinskAshmyanyVilnius

2 hod. 40 min.

Po

06:00 – 16:40 MinskKaliningrad MinskVilniusMarijampolėGusevChernyakhovskKaliningrad

10 hod. 40 min.

Denně

06:10 – 15:20 MinskWarszawa MinskBaranovichyBrestWarszawa airport ChopinaWarszawa

9 hod. 10 min.

Čt, Pá, So

06:50 – 11:55 MinskDruskininkai MinskRumRasalishkiBakshtyIwyeGrodnoDruskininkaiDruskininkai

5 hod. 5 min.

So

07:30 – 10:40 MinskVilnius MinskAshmyanyVilnius

3 hod. 10 min.

So

08:40 – 13:40 MinskKaunas MinskAshmyanyVilniusElektrėnaiKaunas

5 hod. 0 min.

Denně

09:15 – 19:00 MinskWarszawa MinskLidaGrodnoBialystokWarszawa

9 hod. 45 min.

Denně

09:20 – 12:10 MinskVilnius MinskAshmyanyVilnius

2 hod. 50 min.

Denně

09:30 – 05:30 MinskMykolaiv MinskBabruyskZhlobinGomelChernihivKievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

20 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

09:50 – 19:30 MinskRiga MinskBegomlDokshytsyGlybokaye (Vitebskaya obl.)SharkawshchynaBraslawDaugavpilsPlavinasRiga

9 hod. 40 min.

Denně

10:40 – 15:55 MinskBrest MinskBaranovichyBrest

5 hod. 15 min.

Denně

10:40 – 20:30 MinskWarszawa MinskBaranovichyBrestWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 17:00 MinskMünchen MinskBrestBerlinNurnbergMünchen

29 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

12:00 – 14:45 MinskVilnius MinskAshmyanyVilnius

2 hod. 45 min.

Denně

12:00 – 21:00 MinskKöln airport MinskBaranovichyBrestBerlin airport ShonefeldMagdeburgBraunschweigHannoverHamburgTostedtBremenOsnabruckDortmundDüsseldorfKöln airport

33 hod. 0 min.

Čt, So

12:15 – 20:20 MinskRiga MinskPanevėžysRiga

8 hod. 5 min.

Po, St, Pá, Ne

13:00 – 06:40 MinskHradec Králové MinskLidaGrodnoGrodnoBialystokWarszawaLodzWroclawHradec Králové

17 hod. 40 min.

Po, St, So

13:00 – 07:05 MinskDnipro MinskBabruyskGomelChernihivKievPoltavaDnipro

18 hod. 5 min.

Út

13:00 – 07:15 MinskKharkiv MinskBabruyskGomelChernihivKievPoltavaKharkiv

18 hod. 15 min.

Út, Pá

15:00 – 06:10 MinskSankt-Peterburg MinskLepielPolotskOpochkaOstrovPskovLugaSankt-Peterburg

15 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:15 – 08:00 MinskMoskva MinskBabruyskZhlobinGomelMoskva

15 hod. 45 min.

Út, Ne

17:50 – 08:40 MinskSankt-Peterburg MinskLepielPolotskOpochkaOstrovPskovLugaSankt-Peterburg

14 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 06:35 MinskMoskva MinskBarysawMoskva

11 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

18:40 – 06:05 MinskKiev MinskBabruyskGomelChernihivBoryspilKiev

11 hod. 25 min.

Denně

19:00 – 05:10 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 05:00 MinskWarszawa MinskBaranovichyBrestWarszawa airport ChopinaWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

19:35 – 07:30 MinskKiev MinskMogilevGomelKiev

11 hod. 55 min.

Denně

20:00 – 05:20 MinskWarszawa MinskBaranovichyBrestWarszawa

9 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

20:45 – 07:20 MinskMoskva MinskMoskva

10 hod. 35 min.

Denně

21:00 – 10:15 MinskTallinn MinskPärnuTallinn

13 hod. 15 min.

Čt

21:00 – 18:25 MinskPraha MinskBrestWarszawaKrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

21 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

21:00 – 08:00 MinskKiev MinskGomelChernihivKievKiev

11 hod. 0 min.

Denně

21:05 – 12:20 MinskSankt-Peterburg MinskOrshaVitebskPskovLugaSankt-Peterburg

15 hod. 15 min.

Denně

21:25 – 14:50 MinskBykovel (Polianytsia) MinskBaranovichyKobrinBrestKovelVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradLvivIvano-FrankivskYaremcheBykovel (Polianytsia)

17 hod. 25 min.

Po, Čt, So

22:00 – 10:30 MinskMoskva MinskOrshaMoskva

12 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 06:05 MinskRiga MinskAshmyanyVilniusPanevėžysRiga

8 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 06:45 MinskRiga MinskPanevėžysRiga

8 hod. 15 min.

Út, Čt, So

22:50 – 08:00 MinskRiga MinskBraslawDaugavpilsRiga

9 hod. 10 min.

Denně

23:00 – 08:50 MinskWarszawa MinskBrestBiala PodlaskaWarszawa

9 hod. 50 min.

Čt

23:20 – 09:35 MinskKiev MinskBabruyskGomelChernihivKiev

10 hod. 15 min.

Denně

23:30 – 05:15 MinskBialystok MinskBaranovichySlonimZelvaVawkavyskPahraniсhnyBialystok

5 hod. 45 min.

So

Attention! The bus timetable for Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6 in the city of Minsk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Minsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací