Podle času
Podle ceny

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6

Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
09:30 – 05:30 MinskMykolaiv MinskBabruyskZhlobinGomelChernihivKievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

20 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

10:00 – 08:00 MinskZatoka MinskBabruyskZhlobinGomelOdessaZatoka

22 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 04:00 MinskOdessa MinskBabruyskGomelChernihivKievUmanOdessaOdessa

17 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 05:00 MinskOdessa MinskBabruyskGomelChernihivKievUmanOdessa

18 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 20:55 MinskKöln airport MinskBaranovichyBrestBerlin airport ShonefeldMagdeburgBraunschweigHannoverHamburgTostedtBremenOsnabruckDortmundDüsseldorfKöln airport

32 hod. 55 min.

Út, Čt, So

12:00 – 06:15 MinskKharkiv MinskBabruyskGomelChernihivKievPoltavaKharkiv

18 hod. 15 min.

Út, Pá

12:00 – 06:40 MinskHradec Králové MinskLidaGrodnoGrodnoBialystokWarszawaLodzWroclawHradec Králové

18 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

13:00 – 03:40 MinskPoltava MinskBabruyskGomelChernihivKievPoltava

14 hod. 40 min.

Út

16:15 – 08:00 MinskMoskva MinskBabruyskZhlobinGomelMoskva

15 hod. 45 min.

Út, Ne

19:00 – 05:10 MinskMoskva MinskZhodzinaBarysawOrshaMoskva

10 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 18:25 MinskPraha MinskBrestWarszawaKrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

22 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

20:30 – 15:30 MinskZatoka MinskBabruyskZhlobinGomelOdessaZatoka

19 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 10:15 MinskTallinn MinskPärnuTallinn

13 hod. 15 min.

Čt

21:25 – 09:55 MinskLviv MinskBaranovichyKobrinBrestKovelVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradLviv

12 hod. 30 min.

Po, Čt, So

22:00 – 08:50 MinskWarszawa MinskBrestBiala PodlaskaWarszawa

10 hod. 50 min.

Čt

Attention! The bus timetable for Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6 in the city of Minsk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Minsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací