За часом від'їзду
За ціною

Центральный автовокзал, ул. Бобруйская 6

Центральный автовокзал, ул. Бобруйская 6: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
09:30 – 05:30 МінськМиколаїв МінськБобруйскЖлобинГомельКиївЖашківУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаїв

20 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Нд

12:00 – 20:55 МінськКельн аеропорт МінськБарановичіБрестБерлін аеропорт ШенефельдМагдебургБрауншвейгГанноверГамбургТоштедтБременОснабрюкДортмундДюссельдорфКельн аеропорт

32 год. 55 хв.

Чт, Сб

13:00 – 06:40 МінськГрадець Кралове МінськЛідаГродноГродноБілостокВаршаваЛодзьВроцлавГрадець Кралове

17 год. 40 хв.

Пн, Сб

13:00 – 13:40 МінськМаріуполь МінськБобруйскГомельЧернігівКиївПолтаваДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

24 год. 40 хв.

Вт

16:15 – 08:00 МінськМосква МінськБобруйскЖлобинГомельМосква

15 год. 45 хв.

Вт, Нд

19:00 – 05:10 МінськМосква МінськЖодиноБорисовОршаМосква

10 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 09:00 МінськКиїв аеропорт Бориспіль МінськБобруйскЖлобинГомельКиївКиїв аеропорт Бориспіль

13 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 06:30 МінськМосква МінськЖодиноБорисовОршаМосква

10 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

20:00 – 06:30 МінськМосква МінськЖодиноБорисовОршаМосква

10 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб

21:00 – 10:15 МінськТаллінн МінськПярнуТаллінн

13 год. 15 хв.

Чт

21:00 – 18:25 МінськПрага МінськБрестВаршаваКраківКатовіцеОстраваБрноПрага

21 год. 25 хв.

Вт, Пт, Нд

23:00 – 09:30 МінськМосква МінськЖодиноБорисовОршаМосква

10 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

23:00 – 09:30 МінськМосква МінськЖодиноБорисовОршаМосква

10 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб

Увага! Розклад автобусів по Центральный автовокзал, ул. Бобруйская 6 в місті Мінськ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Мінськ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя