За часом від'їзду
За ціною

Центральный автовокзал, ул. Бобруйская 6

Центральный автовокзал, ул. Бобруйская 6: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
09:30 – 05:30 МінськМиколаїв МінськБобруйскЖлобинГомельЧернігівКиївЖашківУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаїв

20 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

10:00 – 08:00 МінськЗатока МінськБобруйскЖлобинГомельОдесаЗатока

22 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 04:00 МінськОдеса МінськБобруйскГомельЧернігівКиївУманьОдесаОдеса

17 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 05:00 МінськОдеса МінськБобруйскГомельЧернігівКиївУманьОдеса

18 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 20:55 МінськКельн аеропорт МінськБарановичіБрестБерлін аеропорт ШенефельдМагдебургБрауншвейгГанноверГамбургТоштедтБременОснабрюкДортмундДюссельдорфКельн аеропорт

32 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

12:00 – 06:15 МінськХарків МінськБобруйскГомельЧернігівКиївПолтаваХарків

18 год. 15 хв.

Вт, Пт

12:00 – 06:40 МінськГрадець Кралове МінськЛідаГродноГродноБілостокВаршаваЛодзьВроцлавГрадець Кралове

18 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

13:00 – 03:40 МінськПолтава МінськБобруйскГомельЧернігівКиївПолтава

14 год. 40 хв.

Вт

16:15 – 08:00 МінськМосква МінськБобруйскЖлобинГомельМосква

15 год. 45 хв.

Вт, Нд

19:00 – 05:10 МінськМосква МінськЖодиноБорисовОршаМосква

10 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 18:25 МінськПрага МінськБрестВаршаваКраківКатовіцеОстраваБрноПрага

22 год. 25 хв.

Вт, Пт, Нд

20:30 – 15:30 МінськЗатока МінськБобруйскЖлобинГомельОдесаЗатока

19 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 10:15 МінськТаллінн МінськПярнуТаллінн

13 год. 15 хв.

Чт

21:25 – 09:55 МінськЛьвів МінськБарановичіКобриньБрестКовельВолодимир-ВолинськийНововолинськЧервоноградЛьвів

12 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

22:00 – 08:50 МінськВаршава МінськБрестБяла-ПодляскаВаршава

10 год. 50 хв.

Чт

Увага! Розклад автобусів по Центральный автовокзал, ул. Бобруйская 6 в місті Мінськ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Мінськ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information