DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Parkovište v blízkosti obchodu "Hit Express", ul. Kirova, 6

Parkovište v blízkosti obchodu "Hit Express", ul. Kirova, 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 07:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

So

03:00 – 07:45 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 45 min.

Ne

03:00 – 07:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 15 min.

Čt

03:30 – 08:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

So

03:30 – 08:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 45 min.

Út, St

04:00 – 08:45 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 45 min.

04:00 – 09:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

Po, Ne

04:30 – 09:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 30 min.

St

05:00 – 10:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 15 min.

So

05:00 – 10:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 30 min.

Ne

06:00 – 11:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 15 min.

St

06:00 – 11:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

Út, Pá

06:15 – 11:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

Ne

06:30 – 11:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 45 min.

Po, Čt

08:00 – 13:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 15 min.

St

08:30 – 13:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 30 min.

Ne

08:30 – 13:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

Út

08:30 – 13:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 45 min.

So

09:00 – 14:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 15:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

Út

10:00 – 14:45 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 45 min.

Po

10:30 – 15:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 30 min.

St, Ne

10:30 – 15:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

12:00 – 16:45 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 45 min.

So

12:00 – 16:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

13:00 – 17:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 30 min.

Ne

14:00 – 18:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 30 min.

Po, Čt

14:00 – 18:30 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 30 min.

Út

14:00 – 18:15 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 15 min.

Pá, So

14:30 – 19:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

4 hod. 30 min.

St

20:00 – 06:00 MinskWarszawa airport Modlin MinskBaranovichyBereza (Berezovskiy r-n)KobrinBrestWarszawaWarszawa airport ChopinaWarszawa airport Modlin

10 hod. 0 min.

Út, St, Čt, So, Ne

21:00 – 07:30 MinskWarszawa airport Modlin MinskBaranovichyBereza (Berezovskiy r-n)KobrinBrestWarszawaWarszawa airport ChopinaWarszawa airport Modlin

10 hod. 30 min.

21:30 – 03:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 30 min.

22:00 – 03:00 MinskVilnius airport MinskVilniusVilnius airport

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

22:00 – 08:00 MinskWarszawa airport Modlin MinskBaranovichyBereza (Berezovskiy r-n)KobrinBrestWarszawaWarszawa airport ChopinaWarszawa airport Modlin

10 hod. 0 min.

Po

Attention! The bus timetable for Parkovište v blízkosti obchodu "Hit Express", ul. Kirova, 6 in the city of Minsk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Minsk

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací