Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Гданьск - Винница

07:00 Gdansk Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
08:50 Grudziadz Aut. Nádr., ul. Dworcowa 42
10:10 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8-24
11:10 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
12:00 Kutno Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
13:40 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
14:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
17:30 Kielce ul. Czarnowska 12
18:45 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza, 19
19:20 Sandomierz Ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
20:10 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
20:35 Nisko Plac Wolności
21:50 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
23:05 Medyka Celnice (PL)
01:10 Shehyni celnice (UA-PL)
02:25 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
04:05 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
05:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
06:05 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
06:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
07:45 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:40 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
09:45 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
Dopravce: Lux-reisen
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Dodatečná informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací