Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Киев - Дортмунд

07:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:10 Cottbus Aut. Nádr.
04:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:10 Schwerin Rasthof Stolpe
08:00 Hamburg ZOB am Hbf
09:45 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
11:30 Osnabruck ZOB
12:40 Munster ZOB
13:45 Dortmund ZOB bei Hbf
Dopravce: Shewchenko
Zavazadla: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 1.5 EUR
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 840h: 85%
odjezd od 840h do 696h: 75%
odjezd od 696h do 336h: 65%
odjezd od 336h do 144h: 45%
odjezd od 144h do 1h: 35%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
10% Student
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací