Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Киев - Калуш

18:40 Kiev Aut. Nádr. pr. Nauki, 1
20:40 Korostyshiv Aut. Nádr., ul.Bilshovicka 30/2
21:15 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
22:50 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
23:26 Korets Aut. Nádr., ul. Kievska 115A
00:01 Goshcha Aut. Nádr. ul.Rivnenska, 16
01:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
01:55 Dubno vul. D.Galitskogo
04:25 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
06:05 Monastyryska Aut. Nádr. ul.T.Shevchenka, 58
07:15 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
08:00 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
Dopravce: Avtotranzit
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(20x30x60)-free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 4h: 25%
po 4h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací