Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Киев - Штутгарт (Юг)

07:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
08:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:00 Krakovets celnice (UA-PL)
18:00 Korczowa customs PL-UA
06:00 Dresden ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
07:00 Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
08:10 Zwickau Hbh Hst. Nord
09:00 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
09:30 Bayreuth GII Goethestrasse
10:30 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
11:30 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
12:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:30 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
14:30 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
15:30 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
17:30 Heilbronn Hafenstraße 6
12:00 Wurzburg Hbf., Bismarckstrasse / westl.
13:00 Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
13:30 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
15:00 Heidelberg ZOB
15:15 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
16:00 Karlsruhe Hbf, ZOB
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1 bag up to 40kg - free
Dodatečná informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Storno podmínky: do 168h: 85%
odjezd od 168h do 72h: 70%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 12-18 let
10% Invalida
30% Ditě od 10-11 let
50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací