Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Москва - Тернополь - Черновцы

11:55 Moskva AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4
12:30 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
16:10 Tula GAI (192 km objížďka Tula H-2)
19:20 Orel AZS Rosnieft (odejście od Orel - obwód bypass)
03:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
03:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
06:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
07:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
09:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
10:55 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
11:55 Zbarazh Aut. Nádr.
12:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:30 Berezhany Aut. Nádr., ul.Privokzalnaja 3
14:05 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
14:30 Burshtyn Aut. Nádr., ul. Mitskevitcha 43
15:00 Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna 3
15:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
16:20 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
17:10 Kolomyya Kolo, Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
17:50 Kosiv Aut. Nádr.
18:10 Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
19:10 Storozhynets Aut. Nádr., ul. Fedkovytcha 2
19:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: PKP Denysivka-Plus
Zavazadla: 1 baggage up to 10-30kg (100х50х30), every next 50 UAH/kg
Dodatečná informace: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací